Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Nie wiem który raz (5) w ten maksymalny (za Błogosławionym) sposób wyrażam swoje opinie na temat kosmicznych manipulacji poszczególnych ekip poszczególnych Administracji mojej Ojczyzny, której całe swoje życie ca 45 lat w politycznej świadomości reszta wcześniejsza (ca 20 lat) z genów wzięta.

 • 85. rocznica sowieckiego ludobójstwa na Polakach. Strzelali jak w Katyniu – w tył głowy. A potem do dołu…
 • Gdyby "operacja polska" potrwała dłużej, wszyscy Polacy w ZSRS zostaliby unicestwieni - WYWIAD
 • Najnowszy numer „GP”: Rozkaz 00485. Ludobójcza operacja antypolska. Przywróćmy pamięć o tej zbrodni

  Na miły Bóg, czy można się dziwić, ze nasi sąsiedzi od ca XVII skutecznie na nas zerują, uśmiercają nas, za nic mają!

  Przydałoby się w tym męczeńskim serialu, załączonym wyżej, poinformować która to w naszej historii naiwność; przed Rygą a która po; ile do tej pory ich było.

  Który to poseł na Sejm rozpaczał nad losem, właśnie porzucanych ca 2 000 000 polskich obywateli, co nie przeszkodziło Sejmowi przejąć ustalenia w Rydze. Wycofać Administrację, Wojsko - porzucić obywateli.

  Wyjaśnić dlaczego państwo zostawiło obywateli na pastę wojennego losu. Co mamy; walenie w czambuł w sąsiadów - mobilizację ich przeciw nam, zamiast we własne sumienia.

  witold k

  11 sierpnia 2022

  PS. Traktat pomiędzy państwami, dotyczący oddania trenów, to najmniejszy czas realizacji jedno pokolenie, ca 25 lat, obie strony mają administrację i siły zbrojne - jak dziś mówimy. Jeśli strony na to nie stać było to buduje pomnik zranionego sumienia...

 • 5
  Ocena: 5 (17 głosów)
  Twoja ocena: Brak