Skip to main content

Nie widzą czy udają, że nie widzą?

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Oba przypadki są toksyczne i oczekują trupa jako formy - drogi do odzyskania znaczonego sumienia. Trupem tym, bo mowa o polityce; ma być III RP. Zdrajca, który doprowadził do konieczności usunięcia z Magdalenki III RP, jest uosobiony w osobie Jarosława Kaczyńskiego.

Panowie Geremek i Kiszczak nie dopuściliby panów gdyby nie mieli pewności co do lojalności tychże. Służę przykładami niszczenia u zarania każdej idei czy osoby, którą mogłaby otworzyć oczy założycielom III RP że coś wykręca się spod kontroli. Z pierwszą zdradą ustrojową – konstytucyjną; ordynacją proporcjonalną.

Mowa będzie o bezpardonowym oczekiwaniu na upadek Państwa Polskiego. Takie patrzenie sępa w oczy jeszcze zipiącej padliny. Przypomnę obrazowo; na trupie PRL realizowało się formalnie przy Okrągłym Stole a nieformalnie w Magdalence siedlisko pod III RP jako zaktualizowana współpraca po Jaruzelskich fajerwerkach. UE tego strzeże...

Nie ma żadnego politycznego ośrodka w Europie w Kraju, który byłby w stanie przebić się przez zmasowaną manipulację nowego porządku świata. Nikt w Polsce nie wykazał, nie jest wstanie, wykazać prawidłowego katolickiego rozumienia i reagowania formalnych władz polskich w kontaktach z UE. Kilku parlamentarzystów europejskich, publicystów, intelektualistów nie jest w może zatrzymać nawałnicy. Zostaliśmy, w konstytucji Kwaśniewskiego, pozbawieni żywiołu - mocy wyborczej – politycznej. Późniejsze PC dobiło nas… Tak! Jesteśmy konającym starym tygrysem, którego sępy nie ruszą bo się boją… czekają na koniec.

Pisząc o Polsce piszę także o Ukrainie. Sytuacja daje satysfakcję (nowemu- staremu porządkowi świata, rewolucja bolszewicka, jako droga do wspólnej Europy) ponieważ wystawiliśmy się (w katolickiej postawie) wobec ludności i państwowości Ukraińców. Jest okazja do kolejnego podduszenia nas.

W tych tańcach, oczekiwaniach zobaczymy: sępy, hieny, grabarzy, nekrofagi…

Początek czegokolwiek to słowo Przepraszam przez jeszcze żyjącego p. Jarosława Kaczyńskiego. Dobija nas bowiem zemsta jednych i milczenie innych sponiewieranych przez PC i PiS. Albo, albo. Jeśli nie padnie słowo "Przepraszam" w komplecie z działaniami - podmienią ekipę III RP... trupa usuną i sprayem zatuszują. Przypomnę Sejm za p. Oleksego. Prostytutka na etacie zniknęła...

Mamy sytuację z czasu pierwszych epitetów Adma Michnika, wiele o tym pisałem.

witold k

5 sierpnia 2022

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak