Skip to main content

Hanna Gronkiewicz honorowym obywatelem miasta stołecznego

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Powiem tak. Niechżeż PC-owski beton zrozumie wreszcie, że rozstawianie po kątach (bez jawności czytelności, dowodów) zawsze, ale to zawsze zemści się. Tamta strona współczesna żydokomuna zwalcza swoich wrogów nas. My swoich nieposłusznych... . Tak się zapędziliśmy, jak... Jaruzelski. Że Piłsudskiego nie wspomnę.

Niech ta toksyczna spuścizna warszawki uświadomi nam, że Sanacja, PRL, Magdalenka nie jest wstanie zdusić polskiego – europejskiego ducha - stłamsić. Tę ostentację byłego (Honorowe obywatelstwo HG ) ROAD-u uznać za efekt permanentnej medialnej manipulacji głównych politycznych stron III RP. (Strzyżone - Golone)

Przypomnę, tę katolicką działaczkę wsadzano na stołek prezesa banku centralnego po to aby na swoje plecy brała odpowiedzialność za to, że polskie państwo pokrywało koszty upadku prywatnych banków; jako forma uwłaszczania się późniejszych i dzisiejszych politycznych liderów nowej Judeopolonii (lewackiej UE). Była to akcja tuż przed uwłaszczaniem się na pożydowskich kamienicach. Proszę mi wierzyć. Gdyby pani Hanna była partyjniakiem PC czy PiS też by dostała honor bo wytyczne się realizuje bez względu na to kto rządzi u Goi. Protestowała by Platforma obywatelska.

Myślę, że i pan Waltz zostanie honorowym obywatelem. To jedyny Żyd, który sam oddał pieniądze za kamienicę. Tyle, że to pan Kaczyński ma wystąpić o taką uchwałę.

Zapętliło się towarzystwo. Wszelakie. Ci anty pisowcy to do dopiero pogubieni… kopalnie by oddali prywatnym przedsiębiorcom, już PKSy oddaliśmy panu Waltzowi. Konfederacja jest głupsza od Kuronia i Michnika razem wziętymi.

Nie mogło być inaczej. To powtórka z PRL. Wcześniej z Sanacji.

Jedyną pro państwowość (elementy) jaką widzę to „Zjednoczona Prawica”. Nikt jej nie widzi; tak jak nie widział w PRL. Rozrabiali i rozrabiają nas jak (...).

Coś przykrego.

witold k

1 sierpnia 2022

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak