Skip to main content
portret użytkownika witold k
dziecko-1-845x635.jpg

Aborcja jako zabieg polityczny, ideologiczny mający na celu produkcję masy ludzkiej wspomagającej cel nadrzędny - depopulację. Polityczna eugenika.

Wskazując na komunistyczną Argentynę i na katolicką Irlandię (drogę do celu ustanowenia "prawa" do zabijania własnego potomstwa) widzimy bezpardonowość - szaleństwa Masonerii.

Kukiełki; Lenin, Hitler, Stalin czy nasz szczurołap z Wrocławia... pomniejszy plankton nazwany "lewica" to w istocie świadome ofiary manipulacji. Panowie Lenin, czy Hitler wprowadzali pierwsze sugestie co do depopulacji jako przepustkę do realizacji swoich chorych ambicji.

Obecnie np. u nas wyzbywaniem się każdego kto porusza temat niewygodny w dogadaniu się z Eurokołchozem był wypychany - otwieraliśmy pole do indoktrynacji.

Robił to PC i PiS. Wyhodowaliśmy sobie po pierwsze środowiska ideologiczne i poniżyliśmy własne szeregi. Tutaj mamy wytłumaczenie dopuszczania do mediów liderów, nowych liderów, obrony Życia. Starych zniszczono.

Kelnerzy z "Magdalenki" zobaczyli, że nie dało się schować katolickiej - powszechnej moralności - dopuszczają ją ale alternatywa ideologiczna urosła okrzepła już się zagnieździła i jest nie do usunięcia. Służy eugence politycznej komu - liderom nowego porządku.

Mamy jak za komuny sowieckiej; traktorzystki i junaków. Piątą kolumnę wtedy sowietów teraz zachodniej komuny. Dwie strony tego samego medalu - rewolucji październikowej.

witold k

24 czerwca 2022

4.555555
Ocena: 4.6 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak