Skip to main content
portret użytkownika witold k
norwegia.gif

Zawsze. Zawsze chciałem wskazać na właśnie cichaczem rondelek oprzątających i nie jak dotąd o piotrkowskiej maniutkomanii a o polityce europejskiej. O nowym przypodobywaniu się nowemu trendowi, przy którym można się ułożyć.

Wspomnę umizgi u Papieża i z tego wynikające państwowości. Przejadę do zaplecza Rewolucji Październikowej i z tego wynikające państwowości np. Papierowa Republika Białorusi.

Norwegia to taki współczesny umizgiwacz Masonerii. Obserwuje te państwa i tu Norwegia jest w pierwszej linii, które nie należą do Eurokołchozu a są jeszcze lojalniejsi, służalcze wszystkim programom depopulacyjno, lewacko, szatańskich - niż oficjalna awangarda UE.

Premier Rzeczypospolitej niestety jeszcze Bękarta z Magdalenki zwrócił uwagę na właśnie oprzątanie rondelka w tym czasie; czasie zmian politycznych, kulturowych w Europie.

Na koniec. Czym skorupka za młodu nasiąknie tym…

Nasze umizgi do Papieża dały nam katolicką moralność i ją właśnie widać. Norwegia, jak całe masońskie imperium, tego nie czuje, nie rozumie a poprzez to ma wątłą perspektywę obronienia (nawrócenia) się…

witold k

23 maja 2022

3.90909
Ocena: 3.9 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak