Skip to main content
portret użytkownika witold k

Profesor Adam Glapiński po raz pierwszy po ca 24 latach (prezes został prezesem) uzyskał reelekcję w Narodowym Banku Polskim na żołdzie prezesa.

Pomijam sprawę medialnej czytaj politycznej piany na temat osoby, reelekcji, kompetencji, polityki NBP. To nic nie wart wyścig szczurów tu uwaga obcych szczurów. Próby wbijania klina w Państwo III RP przez uwaga twórców tegoż – bękarta z „Magdalenki”. Dokładnie; dzisiejszych parobków układu Jaruzelski & Rockefellery... Tego płaczu na rozlanym mlekiem. Medialnego płaczu to pod potrzeby powrotu swoich parobków na urzędy w landzie Polska, bo tym choć z „Magdalenki” to nie można ufać.

Największym błędnym jest to, że w porę PiS się nie rozwiązał i Zjednoczona Prawica nie może wylegitymować się mandatem wyborczym – politycznym, nie partyjnym co przy ordynacji proporcjonalnej jest swego rodzaju kuriozum. Ale… ileż można o tym wspominać.

Nie o tym w tym wpisie

O budowaniu zaplecza, kadry pod nasze Państwo pod Administrację państwową także samorządową - jest tutaj źle bardzo źle to PRL do kwadratu.

13 maja 2022

Więcej niebawem…

Zapartyjnienie administracji pozwoliło "Żydom"" współtwórcom PRL pogonić "Chama" owszem pogonili go dlatego, że "Cham" za dużo przejął w PRL. Przypomnę po 1945 cała władza była "Żyda" przykład bezpieki komunistycznej czy wojska. Udawali Sowietów. Może przypomnę za Witoldem Jedlickim. Żyd to Żyd chce swojego Państwa Judeopolonii to obiecają mu od wieków. "Cham" to Bolszewik; ciemny, głupi i łatwy do manipulacji.

Po 1989 jak za różdżki nowe środowiska (powtórka z założenia PRL; tam gnoili Zaplutych Karów Reakcji tutaj Ekstremę) wpierw upartyjniły potem osadzały administrację.

Też przypomnę; kpinę z ustroju partyjnego bo nie jest tak, że Państwo może funkcjonować bez partii politycznej. Nie może. Rzecz w tym, że należy odczepić administrację od partyjnych koterii. Nie robił tego PRL i nie robi III RP.

Niezliczoną ilość wpisów, propozycji, podpowiedzi dokonałem z tego tematu więc... szkoda słów. Oni to wiedzą, że powiązanie członkostw w partii z urzędem centralnym, samorządowym jest złe. Jasno trzeba dopowiedzieć; koterie rzekomo antypartyjne w istocie są partyjne w rozumieniu właśnie koterii - Samorząd? - w całej okazałości... Ogon miota psem... już nie omiata dupę od much a kaleczy ją... źle się siedzi na żołdzie.

17 maja 2022

witold k

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak