Skip to main content
portret użytkownika witold k

Mam to szczęście, że z natury nie oglądam dzienników, nie czytam wiadomości – nie dałem się zmanipulować. Jednak; służę Polityce – całe swoje życie, jako młodzieniec nie wiedziałem, że jestem do tego przeznaczony - pochodzenie. Nie docierało do mnie to co mówili starsi - "co Ty tu między nami robisz... Twoje miejsce jest gdzie indziej"

Dobrze oceniam Polskę - jej polityczne władze; jak idzie o nasze zaangażowanie w obecnej wschodnio zachodniej próbie zniszczenia państwowości Ukrainy; tak jak wiele razy w historii Polski sąsiedzi czynili z nami.

Przestrzegam polskich polityków przed samo wpadaniem w pułapkę.

Oligarcha to marionetka politycznych policji świata. Dominuje tu policja izraelska. Oligarcha to obywatel tych państw w których z nadania prowadzi interesy. Kupują obywatelstwa pod potrzeby, oddają jak trzeba.

Szafowanie bon motem "rosyjski oligarcha" to po prawdzie narażanie się na złość zemstę; ich prawdziwych mocodawców. To manipulacja; dziś przyjęta także po to aby nie wychodziły rzeczywiste powiązania władz politycznych świata i w tym Europy; przy okazji spaprania przez p. Putina roboty.

Obciążanie za inwazję tylko Putina to naiwność rodzaj pożytecznego idioty - tolerowanego. Pytanie jak długo.

Tak. Uważam, że Rosja powinna upaść. Nie ma dziś państwa, które nie byłoby zainteresowane jej upadkiem. To niedokończone zadanie Rewolucji. Trzeba tu uważać...

witold k

22 marca 2022

4.42857
Ocena: 4.4 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak

Oligarcha rosyjski z "korzeniami" jest cacy

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Oligarchowie rosyjscy kupują sobie u izraelskich ważnych rabinów certyfikaty nietykalności ich majątków i interesów.

Po czym

portret użytkownika witold k
cytuję Piotr Korzeniowski

Oligarchowie rosyjscy kupują sobie u izraelskich ważnych rabinów certyfikaty nietykalności ich majątków i interesów.

Po czym uciekają do Moskwy; także nie Rosjanie (to ofiary losu...). Naprawdę dobry mamy czas. Kiedy oligarchę pokażą z całym arsenałem paszportów. Wtedy kiedy na stale zadomowi się ordynacja większościowa - obowiązek udziału w wyborach. Powiązanie parlamentarzysty z wyborcą. Jawnością podatkową ect.

Obecnie premierzy, prezydenci, organizacje międzynarodowe; to marionetki w rękach rzekomych możnowładców (oligarcha, komisarz to współczesny parobek - wielu to porządni ludzie). Nie mają u ziomków poparcia a stają się łatwym łupem do niszczenia przez swoich obywateli. To w byłych demoludach; na Zachodzie już nie ma społeczeństw w naszym zachodnim rozumieniu. Jest czyhający wojujący Islam. Ukraińcy pokazują (nieświadomie) jednak, że jest światło w tunelu. Robią to co myślmy robili wiele razy.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.