Skip to main content

Imigrant i emigrant kij czort

portret użytkownika witold k
istockphoto-501591942-1024x1024.jpg

Powiesiłem w ostatnim czasie kilka wpisów o tym, że próba udawania wschodniego Sorosa przez Łukaszenko na nic się zda. Wskazywałem z lekka niemądrą polską propagandę o rzekomych najeździe wroga na Polskę. Że, co właśnie Premier III RP realizuje w praktyce; mowa wspólnym głosie: Polski, Litwy, Łotwy i Estonii w spr. współpracy.

Co się stało. Jasne, że jak pisałem włos z głowy Łukaszenko nie spadnie bo robi robotę priorytetową – wymieszanie Europejczyków; tak dokładnie. Plan kontroli Islamu na Zachodzie Europy też nie został wskazany; w każdym razie nie był i nie jest zagrożony.

W tym wpisie odniosę się do kapitalizmu do kapitalizowania mas jako interesu. O tym czego też nie ma w podręcznikach do nauki historii ani innej… Zawsze tak było, że uchodźcy byli dobrym materiałem w polityce imperialnej. To dlatego do głowy mi nie przyszło by w latach osiemdziesiątych wyjechać z kraju, a jak mi to bezpieka proponowała, to już byłem pewny, że dobrze robię zostając tu. Tu gdzie byłem jestem umniejszany.

Pomoc Zachodu Powstańcom Listopadowym, Styczniowym; kolaboracja np. Anglików w II WŚ pomiędzy PPP a interesom wytyczonym przez Curzona; jasne czytelne sugestie pomocy uciekinierom z Junty Wojskowej to wszystko biznes. Moi mili parafianie.

Masowe przesiedlenia - obecne - to nic innego. To Majdan. Handel wszystkim przez wszystkich. Upadek majstersztyku niejakiego Sorosa. Owszem parobka Sorosa; bo zdaje się w Polsce i na Węgrzech z marionetki robili możnowładcę. Upadek za który nikt nie odpowie. Będzie podejmowany aż do skutku – upadku Zachodu.

Do meritum

Tak jak Chińczycy (kierownictwo partii i narodu) po ca 40 latach zabijania dziewcząt zatrzymali proces – doszli do wniosku, że to polityka pozbycia się chińskiego genu, tak reszta sekretarzy czytaj prezydentów wpierw patrzy na bieżący (krótki) interes swego kraju. Wyludnianie małych państewek, to ich upadek, chyba to już łapią tamte władze. Dziś nie zabija się mężczyzn i chłopców kobiety gwałci. Wywozi się ludzi w inne cywilizacje. Diabelska robota.

Islam pod potrzeby na Zachodzie potrzebuje swojego motłochu po to aby socjalnie poddusić niewiernych; otworzyć przyszłe euro-imperium...

Zachód wybrał już co lepszy materiał ludzki - wystarczyło podusić byłe demoludy.

Wschód jak zawsze rozgrywa – godni uczniowie Wisarionowicza.

witold k

21 listopada 2021

4.666665
Ocena: 4.7 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak