Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To znany w Europie malarz słupów kratowców stoczniowych; z czasu studiowania historii; wystraszony uczestnik Nocnej Zmiany; ewakuowany w ostatniej chwili po nocy - do Brukseli za w czasu…

Tenże; skojarzył konstytucyjne pierwszeństwo Polski, przed fajerwerkami Komisarzy; jako okazję do zadymy pod rzekomym występowaniu eurolandu Polska z Unii Europejskiej. Pan, przez lata utrzymywany na żołdzie UE sprawia wrażenie człeka prostego, prymitywnego na wzór LW.

Druga strona politycznego nieporozumienia także zwołuje ludzi na manifestację także pod pozorowanymi powodami…

A co mamy…

Mamy podpuszczanie motłochów na hasełka nie mające potwierdzenia w rzeczywistości a uruchamiane jako formy forpoczty przed rzeczywistymi planami, celami stron.

Obie strony obiecanych manifestacji wykonują niedźwiedzią przysługę swoim przedstawicielom w projektach zjednoczenia Europy. Przypomnę. Jaruzelski nie mając odwagi wprost wypowiedzieć personalnej wojny kilku; Juntę Wojskową uruchomił przeciw wszystkim. Po czym dogadał się z adwersarzami. Zhandlował polski żywioł podobnie do Kaczyńskich kilka lat później

Naiwność z czasu grillowania PRL.

Różnica jedynie taka, że czas Gomułki i Jaruzelskiego minął i tego typu prowokacje nie realizują celu głównego, okazji do represji - za formy prześladowania ludzi. Zatem jest to bitwa w szklance wody. Niechby tam. Niestety nie podejmując prawdziwych sytuacji i celów dokonujemy powszechnej manipulacji i na niej budujemy domek na piasku. Nie UE to szkodzi. Nam to szkodzi.

witold k

10 października 2021

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak