Skip to main content

Wielka Brytania czy kurdupel lewactwa

portret użytkownika witold k

Nie ma potrzeby bronić pana Rafała Ziemkiewicza. Jest potrzeba minimum państwowej godności Polski, z którą mamy coraz trudniej gorzej, że wspomnę TVN ubecką zadymiarę za Zachodnie pieniądze w tym USA pieniądze; zgoda na oszustwo - na akcję pod nickiem: FOZZ. Przypomnę; dokonano co najmniej trzech politycznych morderstw związanych z tą sprawą, po czym przejęto TVN przez... USA.

Wyspiarze właśnie poprzez ostentacyjne niewpuszczenie pana Ziemkiewicza za poglądy - na swoje wyspiarskie tereny byłego hegemona świata okazali się być marionetkami politycznej poprawności. Mocno obciążyli naszą wspólną historię tak tę arystokratyczną jak i wojskową jak idzie o II WŚ.

Zwrócę tu uwagę na pewną zależność. Kraje wychodzące spod kontroli eurolandu pozostają w ortodoksji lewackiej. Te, które nie przystąpiły do UE np. Norwegia ściąga się w lewactwie z UE. To mniej więcej tyle ile drobne pijaczki oczekują od przechodnia.

Nie ważne czy to asekuracja Króla Anglii czy wpływy męża Króla. Ważne i niebezpieczne, że pozostałości po europejskiej arystokracji karłowacieją. Jeśli dołożyć umieralność wyspiarzy (covid) idzie w dobrą stronę. Lepiej dogadamy się z Islamem niż z Masonerią moi mili parafianie - masoneria wbiła nóź w religie.

witold k

5 października 2021

PS. To o tej przypadłości mówił Maciej nazywając takich dziadostwo, o co ja przez lata miałem pretensje do jego wnuka mojego dziadka Józefa aż zrozumiałem w czym rzecz. Co po latach nazwę "maniutkomanią" czy "drobnym opróżniaczem rondelka".

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak