Skip to main content
portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Kukiz jak sama nazywa wskazuje… kolejna ofiara post Peerelu. Przyglądam się temu Artyście od lat. To tak trochę jak Wałęsa – ofiara rzucona w otchłań polityki – nie Matki mądrości a gierek służb.

Bronię Pana od lat a to z tego względu, że to porządne pijanisko. Wyssał Polskę; pogubił ją w ramach imprezowania i stał się marionetką ogólnie mówiąc WSI. Tej części kolaborującej z Polską. Pieniądze od ruskiego bądź amerykańskiego a w zanadrzu dobre legowisko w Polsce. Kpina z ZChN jest tutaj oryginalnym dowodem na to, że lewacka części oficerów może pokładać nadzieje na swoje interesy; prawicowa, bo coś gada do rzeczy.

Opisałem kiedyś rozczarowanie w Piotrkowie na lotnisku. Zorganizowali imprezę dla marionetki kandydata na Prezydenta III RP a ten wali teksty o antykomunizmie. Mało. Maniutki też widziały w kandydacie szansę na dalsze lata przy żołdzie.

Pisałem w poprzednim wpisie o panu Kukiz, że trzymał się dziadostwa to i tłumaczy z dobrych rzeczy, które w Sejmie zrobił.

Do meritum.

Ofiara to ofiara. Pan Kukiz straszy dobrze funkcjonującą Administrację w III RP, że jak do więzienia nie będą wsadzać speców od korupcji to nie będzie głosował; jak trzeba.

Pan spóźnił się o ca 30 lat. W ten sposób broni interes właśnie biznesowej bezpieki, która w tych latach pieniądze ze zmiany Ustroju przeprała a więźnie to teraz dla ich odradzających się konkurentów w biznesie. Tych, których naiwniacy (PC) sprzedali w „Magdalence”. Pan jest w głębokim PRL, nie wie, że u nas już nie rządzi bezpieka rosyjska a amerykańszczańska w powiązaniu z rosyjską. Że UE to marionetka tychże. Że dziś nie korupcja w starym rozumieniu a poprzez sterowanie przez Komisarzy.

Zwalczanie tego, co niezabronione to realizacja interesów WSI z czasu ich walki z CBA. Pisałem wiele razy. Tak oto na szali poprawiania sobie wizerunku u kumpli wykonuje się naiwne ruchy… Nie Polska zwalcza korupcje a UE. Korupcja dziś to wymykanie się spod kontroli Komisarzy. To tak jak w polityce imperialnej. Polityk to ten, który ma zgodę ułożoną a terrorysta to ten, który jej nie ma.

witold k

6 września 2021

5
Ocena: 5 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak