Skip to main content

Jaki jest związek – byłej ewakuacji do Brukseli Donalda Tuska i obecna obrona TVN-WSI przez USA

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Zupełnie pominę w tym wpisie oficjalne problemy z polską ustawą o ograniczaniu dostępu do środków masowego rażenia przez kapitał obcy. Więcej. Nie sądzę, że gdyby w USA dalej administrację trzymała partia republikańska to sytuacja obrony postkomunistycznej TVN - agentury Rosji byłaby mniejsza... mędlono by w białych rękawicach.

Pomijanie; odrzucanie minimum godności polskiej administracji w spr rozliczenia się tu w kraju z agenturą TVN pokazuje formę pogardy dla nas. Pieniądze nie śmierdzą… Owszem.

Jednak. Naiwność obecnej administracji USA w stawianiu Polski poniżej partnerstwa to słynna naiwność Zachodu sprzed jego zdominowaniem przez obecne koterie.

Mówią coś, że dziadkowi na urzędzie prezydenta USA postawią i udowodnią nieprzydatność do urzędu ze względu na debilizm. Ale czy na pewno! USA ostatni bastion zdrowy hegemon upada. Jest podgryzany jak koń w zimowej zmrożonej prerii przez watahę wilków.

Upór partii rządzonej u nas może być informacją, że istnieje ponad oficjalna współpraca USA i III RP w tej sprawie; w sprawie lewackiej finansjery w Polsce. To interes USA my z przewerbowanym TVN poradzimy sobie.

A związek z tytułu wpisu jest taki, że w Polsce obce agentury wpływu mają dominujący charakter. PRL bis.

witold k

6 sierpnia 2021

4.7
Ocena: 4.7 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak