Skip to main content
portret użytkownika witold k

Parobek Izraela (USA) jak i sam Izrael, w tych dniach, dał popis swojej; dziwnie tolerowanej w świecie Goi chorej - zdaje się ciągle błądzącej po pustyni - urojonej wyższości nad Gojem, Semitą, Muzułmaninem... Dzieje się tak, dlatego, że Żyd w przeciwieństwie do innych narodowości - kultur zachowuje ślepe posłuszeństwo politycznej władzy. Tu uwaga - robią to także Żydzi z pochodzenia np. w większości polscy Żydzi. To na sumieniu tychże spoczywa odpowiedzialność za żydowskie oszołomstwo. Jasne, że nawiązuje do urojonych oczekiwań od Polski… żywicielki.

Mamy tutaj dwa pola tolerowania wskazanego chorego zacietrzewienia. Po pierwsze żydowskie wpływy w polityce poszczególnych krajów Goi. Biznesy Goja i Żyda przykład II WŚ. I tej, nam członkom kościoła powszechnego, przypisany. Katolik toleruje oszołomów Żydów ze względu na Ich tak jak i nasze prawo do Zbawienia.

Żyd podobnie do maniutka lubi takie różne sytuacje, ponieważ są one wygodne w manipulacji. Pozwala na okupowanie tego czy innego żołdu.

Teraz zdanie o politycznych przywódcach Goi. Premier polskiego rządu na słowa przedstawiciela Izraela o tym, że słowa premiera III RP zaciągają antysemityzmem powinien poinformować, że niegodnym jest posługiwanie się Semitami przez obecne polityczne przywództwo Izraela, których Izrael pozbawił prawa politycznego czy obywatelskiego, że Polska rozumie nadzieje Semitów i dobrze im życzy.

witold k

28 czerwca 2021

4.75
Ocena: 4.8 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak