Skip to main content

Masonerię należy kolejny raz zdelegalizować?

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Lokalnie czy globalnie. Naiwność Faszystów; teren w Palestynie dla Izraela jak ocenić.

Lech Kaczyński reaktywując Masonerię w Polsce zaszkodził nam, umniejszył nas, zubożył nas? Występy Pana Łukaszewicza wskazane w poprzednim wpisie pokazują nam upadek elit… . Wiemy, że w zależności od stopnia wtajemniczenia wypowiedź tego czy innego pajaca stanowi kierunek, bądź też jest formą pożywienia się; okruchem ze stołu pańskiego… Jaką tam ma pozycję p. Łukaszewicz nie wiemy. Domyślały się że słabą.

Zatem; po reaktywacji loży masońskiej szkodę ponieśliśmy - pozorną, ponieważ nie ma obowiązku umizgiwać się do swoistych ofiar złego - niewdzięcznych, wyrodnych dzieci Zbawiciela, które umniejszając naukę Jezusa Chrystusa służą jej. Spełniają funkcję, którą dla, jak nazywają, humanizacji życia nazwali "konserwator powierzchni płaskich". Sprzątaczka. Tak sprzątają wymiatają naukę Kościoła Powszechnego, że realizują jego cele wprost i dosłownie. Na co dzień widzimy to w szerokim polu wolności obywatelskiej to że nie powiedzą dziecka Bożego to istota ich - Masonerii kompleksów. Eurokołchoz na ten przykład. Solidne budowanie infrastruktury pod potrzeby utopii. Po wyprowadzeniu rewolucji październikowej z sowieckiej Rosji do Brukseli budowle są solidne ponieważ kierownictwo budów dostaje solidną zapłatę czego nie robił RWPG - jak idzie o demoludy.

Do Meritum

Tak; asekuracja późniejszego PiS jak i, interes nadrzędny, jak mówimy światowej lewicy, biznes założycieli PRL “Chama” i “Żyda” poczuły wspólny interes w umniejszaniu polskiego żywiołu - spauperyzowały nas to fakt. Intelektualny uwiąd stron asekuracja religijno- polityczna pozwoliły na skolonizowane nas. W przeciwieństwe do sowietów Ci budują dobrze, trwale i solidnie. Zatem patrząc materialnie na Polskę; UE zawdzięczamy naszą obecną pozycję; nasze drogi, budowle poziom życia to wszystko to awans w górę. Przeciwieństwo do naszej obecności w RWPG. Ci nie tyle wywożą a przywożą owszem tania siła robocza jednak…

Doświadczenie III RP to podskórne nieogarnięte mówi nam, że jesteśmy w stanie w ciągu jednego pokolenia odrodzić się. Jest tak. Jedna trzecia naszej populacji została w Kościele Powszechnym z całym jego dorobkiem. Dwie trzecie są stracone z tego połowa wróci na łono sama. Pozostałych ogarniemy. Wykorzystamy tak bolszewię - domy starców jak i masonerię w jej rozbebeszonej rozwiązłości. Jak. Nadamy tym obszarom katolicki (moralny) wymiar. Przypomnę niski, średni część wysokiego kręgu aparatu PRL wróciło do korzeni. Do głębokich podziałów II RP. To dobry prognostyk.

Szkoda, że amerykanie dziadka konserwatystę zamienili na dziadka marionetkę, której czasu zabraknie. To jest fakt mówiący o końcu epoki za oceanem. Źle się dzieje, że pan Trump sam wraca zamiast wskazany młody na pozycję. Szkoda, która jest okazją, szansą dla nas, Międzymorza.

Zatem.

Zmniejszenie nas - PRL & III RP- kulturowe, polityczne, gospodarcze to tak porównam czas za Pruska, który kazał nam jeść przywiezione z Indii później nazwane kartofle spolszczone na ziemniaki, którym - kartoflom - zawdzięczamy przetrwanie. Otwarcie dla Pasterników, Drzymałów, Stefczyków to tak z brzegu...

witold k

12 maja 2021

Wieniec Zdrój

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak