Skip to main content

To jest dalej zwykły żydowski szowinizm

portret użytkownika witold k
clara.jpg

Mowa o święcie Clary Zetkin, występujący pod nickiem Święto Kobiet. Nie można tego nie przypomnieć w Polsce 2021 o medialnej próbie zamiany (rondo) Romana Dmowskiego na Święto Kobiet.

Pomijam tu historyczny analfabetyzm. Jest, bowiem tak, że kto, jak kto, ale Roman Dmowski to oryginalny przykład szacunku i cierpienia dla umiłowanej kobiety. To jest patron kobiety. Mamy tutaj oryginalny przykład ukrytej pogardy lewactwa wobec nas; to nie tylko ignoranci. Owszem; lewacki motłoch, wyścigi szczurów...

Zwrócę tu uwagę na dość naiwną politycznie głupią próbę zawłaszczenia żydowskiego majstersztyku, pod ideologiczne potrzebny sowieckiego komunizmu. 8 Marca nie ma nic wspólnego (z zadaniem do wykonania) Leninem i jego wrogiem Stalinem. Mowa o stosunku tych dwóch do zadania zrobienia rewolucji październikowej.

Obecne przywódczynie tzw. Strajku Kobiet to rzeczywiście córy Klary (lepsze – naiwniejsze od traktorzystek) w nosie mają ideologię; ich celem jest cel osadzony w biblijnej patronce (Estera), która spowodowała zabicie wroga Izraela. (wymordowanie mężczyzn)

Widzimy, obecnie próby nawracania tej daty, tego sfałszowanego święta. Ochrzczenia (po ca 100 latach) 8 marca przez chrześcijaństwo. To, raczej powtórka z komunistycznej naiwności. Tak to widzę i od lat wskazuję.

Reasumując.

Zabić Goja, jeśli nie chce służyć. W tej sytuacji nie możemy się wycofać podporządkować. Mamy; i to się dzieje, przejmować nie na modłę wschodniego komunizmu. Na modłę zachodniego, który zapędził się do narożnika, tutaj możemy przejmować inicjatywę, zwłaszcza w związku z faktem, że takie działania realizuje Kościół powszechny. Żeby jednak nie pogrążyć się - potrzebne podobne teksty.

Sam, wiele lat, koleżankom zakładałem życzenia z okazji urodzin Clary Zetkin.
Włączam się w koleżeńskie inicjatywy ponad historią ukierunkowując święto w kierunki naszego gruntu. Taki czas. Trudny, bo przykład święta kobiet to najpoważniejsze wyzwanie rywalizacji złego z dobrym.

witold k

8 marca 2021

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak