Skip to main content
portret użytkownika witold k
powiat_piotrkowski.png

Jasne. Nawiązuję do roszczeń rzekomo (447) żydowskich w Polsce. Mowa o żydowskim ogonie miotającym USA i o okazji do zwalczania polskiej obecnej administracji przez pożytecznych Goi.

Będzie o PT o Piotrkowie Trybunalskim o kolejnym przewalaniu publicznego gorsza przez Powiat Piotrkowski.
Czekałem i się nie doczekałem, jakiekolwiek publikacji o piotrkowskim PKS; o tym jak Powiat z pracowniami PKS chciał uratować firmę i jak warszawski żyd bez problemu to zablokował i jak polskie państwo umorzyło mu pieniądz, który Powiat i pracownicy byli chętni Państwu oddać. Wiecie, co dalej. Powiat kupi PKS od pana, który (to przy okazji) jest jedynym Żydem, który oddał pieniądze za kamienice. To (handlowanie kamienicami) duży temat, którego Gojowi nie wolno ruszać w Judeo Polonii.

Do meritum
Mamy drugi - to już sowiecki temat. Powiat kupi bank. Zakup budynku po działalności TW Ogrodnika pokazuje nam ciągłość współpracy byłej konfidencji już by się wydawało po zmianie pokoleniowej. O czym mowa w tytule. Nie tylko Żyd także Rosjanin i Niemiec rości sobie pretensje do nas. W tym wypadku o pretensji rosyjskiej. Mowa o obrazowo pożyczce Milera i podmiotach biznesach, jakie tu powstały. Jakie weszły w lukę: Wiemy o Emerson, Roka, czy żołdowanie na administracji Maniutkomania czy Okrza. Wszystko to uwłaszczanie, wyścigi z za parawanu administracji, pieniądza i budowanie oddolnych antypaństwowych gniazd na przyszłość. Wytwarza to sytuacje, jaka ma miejsce z 447 PRL podobnie do III RP miast jasno jawnie to pod stołem układa żydowski szowinizm, czym przegrywa mentalnie propagandowo i wystawia się na niechęć podatników.

Co jeśli Rosjanie zakpią sobie i też przez Dumę rosyjską uchwalą ustawę 448 i zażądają zwrotu pożyczki. Przypomnę Lecha Wałęsa (1992) miał w Moskwie podpisać możliwość spieniężenia przez sowiecką bezpiekę tejże pożyczki w formie spółek w Polsce.

Nie odnoszę się do wykupu naleciałości, etc. Mówię, że kolejny raz pod stołem naprawimy błędy, które bez jasności jawności - na pewno zemszczą się. Czytaj kolejny i kolejny raz zapłacimy za to, co już było zapłacone.

witold k

11 lutego 2021

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak