Skip to main content

2020 – dwa tysiące dwudziesty

portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Wydarzyło się; dwa przykładowe fakty, potwierdzające, że było sensownym, że Ci, którzy uznali za stosowne na nowo liczyć nasz czas; a jego początek ustalić na datę urodzin Jezusa Chrystusa.

Można nie uznać boskości Syna Człowieczego i czekać jak (…) na przyjście Oczekiwanego. Można. Nie można udawać, że chrześcijanie – jak kazał nasz założyciel – wiernie służą życiu, polityce matce mądrości. Tak globalnie jak i lokalnie.

 • Covid-19. Mamy ich już podobno 6 szt. Marzenia kilku o depopulacji – depopulacji „ręcznie” uruchomionej; ręcznie znikają. Szczepionka to majstersztyk. Jeśli nawet okaże się, że nie poradzi depopulacji to Homo Sapiens w tym nie uczestniczy, – choć wielu by chciało… Przypomnę – to prawda spóźnioną, ale prawidłową katolicką reakcję politycznych władz państw, jako odpowiedź na zagrożenie życia mas. Ci, którzy w deklaracjach (politycznym zacietrzewieniu do obecnej administracji) wyrażają wolę potencjalnego uśmiercania ludzi w zamian za dobrze prosperujące ich interesy i prawa stają się znakiem czasu – parobkami chętnych do wprowadzenia depopulacji, – jako ich nowego czasu.
 • Szczurołap z Wrocławia. Upadek czytaj; czas sterownego przejścia z PRL do III RP pomimo zmarnowanego czasu (układ z Magdalenki) kończy się. Tak! Naiwnym było umniejszanie polskiego żywiołu w zamian za ogranie założycieli PRL. Casus Kaczyńskich. Trzeba będzie kolaborantom wystawić rachunek. Faktu upadku, już nieliczalnych pomysłów, prowokacji, których celem jest kolejny anty polski antykatolicki przewrót w Polsce nie można przypisać elitom politycznym a obywatelom. Tak; tym opuszczonym z Magdalence.

  witold k

  4 stycznia 2021

 • 5
  Ocena: 5 (8 głosów)
  Twoja ocena: Brak