Skip to main content
portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Zdymisjonowanie ministra Ziobro można będzie porównać do upadku Powstania Styczniowego? Sam Zbyszek znaczy Ziobro pewnie, jak trafi na ten akapit, to będzie zadowolony. Dla wstępnie historycznie rozgarniętego jest jasne, że nawiązuję do śmierci dyktatora Powstania powieszonego za żebro. Kilka tysięcy warszawiaków uklękło i zapłakało. Romuald Traugutt wziął Powstanie Styczniowe w swoje generalskie dłonie jak już szans na zwycięstwo nie było. -Generał był przeciwnikiem Powstania uważał, że nie ten czas ani okoliczności. Zdradzony. Nie tylko przez donosiciela; przez Zachód. Nic tu się nie zmieniło.

Do meritum

Znaczna cześć polskiej kasy politycznej – do niej zaliczam niezliczone pewne szeregi IV konspiracji, uwija sobie gniazdko, jako formę alternatywy do obecnej administracji. Nie bez uzasadnienia, co bynajmniej w mojej pisaninie przewija się, jako dominujący element. Jeśli wskazuje tu pomysły i realizacje środowiska wokół Kaczyńskich, jako przykład szkodliwej działalności, to nie wkładam całej odpowiedzialności za naszą skolonizowaną sytuację na obecną władzę. Ona zależy od wielu elementów; przede wszystkim naszego ego i obciążeń po komunistycznych. Elity nam przetrzebiono.

Gra pozorów uprawniana przez oficjalny przekaz powoduje to, że pozory stają, jako kierunek - cel. Problem w tym, że wierchuszki same zabałamuciły się i bez karbowych błądzą, jako ślepcy. Rzecz nie w negacji a przejęciu.

Przykro jest patrzeć jak polityczni przywódcy uprawiają z gruntu nieprawdziwy przekaz. Dla przykładu nikt z Niemiec nie wskaże obecnego właściciela Polska Press. Żaden polski polityk nie powie, od kogo Orlen kupuje kontrolę nad lokalnymi mediami. To jest codzienność. Podnoszenie, medialne podnoszenie, przegranych spraw nie pomaga nam… pomaga Im.

Stało się tak, dlatego, że rzekome obywatelskie uwłaszczania – demokracja - w rzeczywistości nie ma miejsca. Obywatel, podatnik ma podawany przekaz, -ofiarę - koteryjnych gierek na górze, jako coś pewnego trwałego. Droga do donikąd. Jeśli społecznościom Zachodu, Wschodu, Azji to wystarcza to nie dumnemu Polakowi. Tu znajdujemy gniazdo naiwnych fajerwerków z litości nie wymienię nazwisk czy nazw. To, dlatego, że ich, w tym, moja działalność jest potrzebna. Obecna administracja jak żadna wcześniej umiejętnie z tego korzysta.

Zjednoczona Europa - przypomnę - jest polskim projektem. Zachód zawsze kolaborował z Islamem na szkodę Chrześcijaństwa. My mamy się za to wziąć i jest szansa.

Polska utraci suwerenność!? Panie Ziobro; a kiedy ją miała. Dzieci; gdyby nie nauka religii w szkole, w życiu nie spotkały by się z pacierzem. Zaliczanym na 3 naciągane. Tak jest wszędzie w tzw. Zachodzie. Faszystowski (korporacja) system zarządzania tu nie pomaga. Idzie nowe i mamy tutaj dobrą pozycję... Nie zmarnujmy.

witold k

11 grudnia 2020

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak