Skip to main content

Katofobia raz jeszcze

portret użytkownika witold k
orzel IV RP.png

Barbarzyństwo, które rozlało się w kraju (w ostatnim czasie), do którego podpięto bom mot „strajk kobiet” powinno być dobrze wskazane i usadzone w naszej politycznej historii. Nie tyle jest ważne to, że lokalne marionetki globalistów podjęli kolejny etap likwidacji kolejnego katolickiego (europejskiego) państwa. Ważne jest to w jaki sposób i jak powstali, i są karmieni tubylcy, tak łatwo wykorzystywani na własną szkodę.

Katolicki – powszechny; jak inne ważne przymiotniki rzeczowniki został zmanipulowany i wyprowadzony do niszy. Nie służy, jak na ten przykład „holocaust” czy „antysemita” do polityki imperialnej; do okładania współczesnego parobka - jak maczugą. Służy tylko i wyłącznie do szufladkowania, umniejszania, eksterminacji. Dlaczego?

Dlatego, że katolicki wyprowadzony wprost z Nauki Jezusa Chrystusa, jest alfą i omegą wszystkich z przed i po Jezusie Chrystusie oczekiwań Homo Sapiens i co jest najważniejsze - nie można go podporządkować. Wszystkie próby zastępowania, konkurowania kończą tragicznie. Owszem odradzają się wedle prawideł, tak jednoznacznie, wskazanych przez śmierć i Zmartwychwstanie.

Dotyczy to tak masonerii, islamu jak i izraela konkurentów (likwidatorów) do chrześcijaństwa. Wskazane nurty są zacofanie w stosunku do chrześcijaństwa a ich liderzy zdając sobie z tego sprawę mszczą się na motłochu. Kiedy i która ze wskazanych cywilizacji nawróci się – nie wiemy. Wiemy, że to nie fikcja, o której w lewackich mediach, a prawdziwa Wolność tak jednostki jak i zbiorowości.

Katofobia w istocie to krzyk sumienia przytłoczonego nieprzestrzeganiem zasad; jej ostentacyjne uwolnienie, formą rekolekcji. Nie oceniam kto komu robi większą krzywdę… To z tego względu, że obowiązuje nas zakaz wskazywania palcem Szatana. Dlaczego? Właśnie dlatego, że Jezus Chrystus za wszystkich oddał życie… Za profanującego (świątynie - wandale) (Świątynię - słudzy Szatana) i za oczyszczającego zniszczenia – jeden i drugi robi nową rzecz. Za Żyda, Araba, czarnego, żółtego, pogubionego w swej płciowości etc.. Za chytrego i naiwnego.

witold k

17 listopada 2020

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak