Skip to main content

Żyd Polski & Żyd w Polsce

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Kilka wpisów niżej wyraziłem nadzieję, że akcja pod kryptonimem „Strajk Kobiet” zaowocuje wzmożoną formą ujawniania biznesów (na Gojach przy użyciu tychże) europejskich żydów ponad podziałami. Mamy pierwszą sprawę z brzegu.

Który niemiecki Żyd z Wrocławia kazał przekazać kamienicę żydom ze wschodu - przeniesionym do Wrocławia. Na jakim stanowisku jest Goj z Wrocławia, który zlecił taką robotę odpowiednim urzędnikom. To jest ważne jeśli chcemy zrozumieć problemy polityczne w wielu miejscach w kraju; w Gdańsku na ten przykład. Tam nie Żyd a Niemiec jest szczególnie uprzywilejowany.

Problematyki dotykam od zawsze z tego względu, że przyrodzone żydowi przymioty roznoszą się i po gojach. Maniutkowania, Zdzichy, Rychy, Krauzy, młode Giertychy… jest tego dziadostwa dużo. A część z nich powstała w wyniku oszołomstwa PC.

Potrzeba tu statystyk na temat współpracy Żyda ze Szwabem. Oczekuję, że Szwab pozostał Szwabem i nie kreci lodów z Żydem. Jeśli tak nie jest to moi mili parafianie; jest źle. Szwab – pracoholik; Żyd cwaniaczek.

Do meritum

jeśli mamy wyeliminować akcje typu „Strajk Kobiet” musimy okiełznać parobków mamony. Bez Żyda Polskiego rady nie damy. Coś powoli się dzieje – przypomnę słowo ważnego Polskiego Żyda Wildsteina. Jest ich wielu i są zdominowani przez posłuszeństwo Izraelowi co u nas w stosunku do naszego Suwerena nie obowiązuje. Jeśli taki(tacy) się pojawiał - w III RP - Kaczyńscy spuszczali na nich swe psy.

witold k

7 listopada 2020

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak