Skip to main content

Antoniemu Macierewiczowi też bym zabrał żołd

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Niedawno temu napisałem, że panu Grzegorzowi Braun zabrałbym mandat posła i żołd za to, że wyprowadził sztab wyborczy młodego chłopaka pod były Obóz Koncentracyjny niemiecki, obecnie terytorium Izraela. Była to bezpardonowa prowokacja wcinanie się w umowy międzypaństwowe i to w ramach kampanii wyborczej.

Tenże autentycznie zasłużony dla Rzeczypospolitej, permanentnie roztrwaniający swoją pozycję w politycznej historii PRL i III RP – jak nazywam polski czegevara jest jeszcze lepszy. Z szaleństwa polskiej zdezorientowanej młodzieży i aparatu – marionetek - robi wojnę cywilizacyjną. Wojska szykuje do boju… Dziadek by usiadł, pomyślał… Gdzie tam; nosi rewolucjonistę i jeszcze katolicyzmem Polską sobie buzie wyciera.

Rzecz natomiast ma się tak! Grupa, która za każdą cenę chciała załapać się do władzy w okolicach Magdalenki, Antoniego wtedy zablokowali - rozwalił ZChN zobaczyła, że trzeba swoich spuścić ze smyczy, bo na nic przydała się ca 30 letnia ich karność. Elektorat się kurczy trzeba było sięgnąć do swoich piwnic i raz ciach dać gawędzi swojej satysfakcję.

Bez żadnego przygotowania (życie nie znosi poróżni) rzucono obiecanie od lat ustosunkowanie się do elementów eugeniki ze względu na 1 chorobę poczętego życia. Dla zlaicyzowanych ludzi, nasiąkniętych już drugie pokolenie eurokołchozem rzucono sprawę, która od lat wyżerała i groziła utratą brakujących procentów.

Człowiek nasiąknięty modą i nihilizmem ma rzucone wprost zdanie zapisane w konstytucji. Zdanie prawne, pozbyte wartości, delikatności etc. – Nawet go nie zacytuję, – co robi, spontanicznie reaguje. Czym. Tym, czym skorupka za młodu nasiąknęła.

Swoją drogą. Ile jest ustaw paramentu, które nie wykazują ignorancji, nie strzelają kulą w płot? Nie niszczą tego, co chciały ratować.
Sytuacja jest trudna ze względu na pospiech, na traktowanie podatnika z góry, jako trzodę. To nic innego jak byle PZPR-owskie wojenki w rodzinie. Tyle tylko, ze wystawiające naszą kulturę tożsamość na pośmiewisko – tym samym pauperyzując je.

witold k

31 października 2020

4.555555
Ocena: 4.6 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak