Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

W walce z PRL tej bezpardonowej, to już po rozwiązaniu przez Gomułkę KKK klubu krzywego koła; które to rozwiązanie było polityczną fikcją. KKK dalej działał w konspiracji i to za wiedzą bezpieki. „Komandosi” młodzi Żydzi latali do Paryża po instrukcje czarterowanymi samolotami – przypomnę w komunizmie skrajnie antyzachodnim. W tamtej walce chodziło o sprowadzenie PRL do gospodarczego upadku. Ta głupia władza nie tłumaczyła pilnej potrzeby podwyżek cen a biła i zabijała ludzi. Powtarzali to kilka razy… Wreszcie Jaruzelski podgnił towarzystwo z PZPR resztę znamy; bo sam wiele razy to wskazuję.

To miał być i był biznes. Puszkę pandory, jaką wtedy zostawili to pozwolenie części wysokiej bezpieki uwłaszczyć się na majątku PRL ci pociągnęli niższe poziomy. To ludzie, nigdy niepodlegający władzy politycznej – sami realizowali politykę uznali, że są następcami hegemoniami III RP. USA na ten przykład sama przewerbowała kilku uwiarygodniła ich, przekonała o ich pozycji. Tym zdaniem wskazałem powody anty Macierewiczostwa.

Nowa władza nazwana III RP to zbieranina Kiszczaka i Geremka. Konflikt z PRL o pierwszeństwo nad tubylcami pomimo porozumień nie wygasł. Moskwa pożyczką Millera zatroszczyła się swoje interesy. Głupia USA biorąc kilku, na co liczyła. Czas biegł. Jeden z układowców, późniejszy PiS, połapał się, że dłużej już swoich nie da się trzymać na łańcuchu. To trzymanie polskiego żywiołu na łańcuchu to także samo ego liderów umoczonych w lewicowym tyglu. Z Żoliborza czerwonego Żoliborza pochodzi lider. Na Żoliborzu stoi kościół odwrócony tytułem do ulicy - Stefan Wyszyński.

W każdym razie; rozprowadzenie PRL, budowa ponad głowami III RP mieści się w walce politycznej, zwłaszcza, że dawało to Polsce awans cywilizacyjny, gospodarczy, technologiczny – to powrót Polski do Zachodu - przypomnę; my tworzyliśmy Zachód i go broniliśmy. Czas był zły, bo pogonione z Rosji przez Stalina pomysły projekty rewolucji Październikowej już wróciły na miejsce pomysłu, na zachód. Przypomnę kpiny z LPR i zmasowany atak na umniejszanie wskazywania problemów UE.

Niestety PiS zbyt długo za wskazaniem Kiszczaka umniejszał, likwidował ekstremę solidarnościową. Pisałem o tym wiele razy. Próżnię jaka tu powstała wypełniła jak nazywają skrajna lewica (masoński program ograniczania produkcji ludności) i dotarła pod strzechy.

Co mamy. To, co widzimy. Całkowite podważenie podstaw cywilizacji Zachodu, która na zachodzie, już dawno wyparta zipie i czeka czekała na nas byle demoludy. Te, w naszym wypadku, trzymane na uwięzi dostają dziś strzał w serce.

Można to ogarnąć. Wpierw słowo przepraszam. Potem plan i realizacja.

Rodzina prezydenta sam Prezydent III RP wykonują (taka nasza katolicka szlachetna ułomność) naiwne ruchy, które powinniśmy poprzeć.

witold k

29 października 2020

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak