Skip to main content

Skąd się wzięła dzicz, którą widzimy na ulicach rondach…

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Skąd się wzięła dzicz, którą widzimy przy kościołach w kościołach, na ulicach, rondach w tych dniach (X 2020), uruchomiona w formie manipulacji przy nadarzającej się okazji i to zanim okazją się okaże. Mowa o unormowaniu kwaśniewskiej Konstytucji z aktem wykonawczym – prawem.

To są lata dziesiątki lat zaniechania, asekuracji, które doprowadziły do swego rodzaju letniości w sferze kultury, wiary, moralności – polityki. Tu uwaga nie mowa o pierwszych latach PRL a o III RP i asekuracji dzisiejszych liderów tzw. prawicy.

Bandziorkę, którą właśnie widzimy na ulicach toż to dzieci, wnuki i prawnuki: traktorzystki i junaka. Tu też przypomnę. Sowieci (Rosjanie i Żydzi) do budowania PRL wzięli społeczne doły i je pilnowali: byli to złodzieje, pijacy - w tym Bolki, kosmicznie proste osobniki. Gwaranci posłuszeństwa w zamian za wolność w cywilu nie kryminale. 80% konfidencji z moich teczek to tacy właśnie a mowa nie o latach 40, 50 a 80. Oni właśnie zaraz po 89 stali się liderami, biznesmenami, politykami. Nie byli wstanie znieść nowej sytuacji, w której byli poddawani kontroli finansowej, politycznej. Buntowali podobnych do siebie z naszej strony (opozycja demokratyczna). Sfera kultury, religii dalej jest pauperyzowana nie przez komunę a przez PC Porozumienie Centrum. Moi mili parafianie. Stara komuna na odwrót wraca do Kościoła – mowa o lokalnym aparacie PRL. Czas leci…

PiS widzi, że wewnętrzna opozycja, która miała być wbita w ziemię rośnie i dominuje. Postanowi zagospodarować teren i udaje prawicową, religijną a te barany, wyrodne dzieci III RP, PiS biorą za formację religijną. Są tak głupi, że ochronę życia biorą za wartość religijną. Więcej; nikt tego nie dementuje, ponieważ wiara jest sensem życia wiec nie mogą hierarchowie wprost odciąć się od tej sprawy. Jednak; to temat polityczny, zdrowotny, nie religijny. Więcej szkód czyni tzw lewica niż ludzie ułomni fizycznie. Jeszcze więcej mógłbym podać kosmicznych manipulacji, które istotnie są żerem dla tzw. lewicy - ludzi pogubionych w swym ego - ludzi chorych na duszy.

Do meritum

Dziadostwo, które właśnie blokuje ulice, używa języka z rynsztoku – czytaj z telewizji przy każdej okazji wrzucanych, to tak naprawdę, ryk głodnego zwierzęcia. Potomków wskazanych: junaka i traktorzystki - ideowców PRL, którym zawsze dobrze było… którymi tak Europa jak i USA posłużyły się w pierwszych latach III RP. UE to drugie otwarcie Rewolucji Październikowej, USA wycofuje się z kolejnej pułapki...

witold k

17 października 2020

3.73684
Ocena: 3.7 (19 głosów)
Twoja ocena: Brak