Skip to main content

Trybunał Konstytucyjny 2020

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego odnoszący się do ukonstytuowania nienarodzonych a chorych jest formą politycznego wypowiedzenia lojalności wobec masonerii. Jest to, zatem wydarzenie odzyskujące ten Jaruzelski układ z Zachodem (1983) przez idee program pana Regana (1981). Szkoda, że to wybiórcze potraktowanie problemu z niechcianymi dziećmi. Zabrakło odwagi, nie dorośliśmy, jak zawsze. Całe problemy w III RP z konserwatywnym myśleniem to nic więcej jak po prostu pokomunistyczne pochodzenie tzw. prawicy. A tej drugiej, tu przypomnę, nie dopuszczono do rozmów w Magdalence i przy Okrągłym Stole.

Zwracam uwagę, że masoneria ponosi drugą inną porażkę. Jeszcze nie wiemy czy ale jednak. Masowa akcja ograniczająca rozprzestrzenianie się najnowszej choroby to ewidentne nieposłuszeństwo w programie ograniczania produkcji ludności. Program: Ograniczyć populację o 4 miliardy w ciągu 100 lat. Jeśli nawet program uda się to fakt wypowiedzenia posłuszeństwa przez państwa jest ważny. Tu uwaga. Zerwanie - śmierć starego pokolenia, to realizacja czasu nowego niewolnictwa. Tym razem nie nahajką a środkami masowego rażenia.

Wyrok TK nic nie zmieni, jeśli za nim nie pójdzie odkomuszanie głów. Karta Miejska, której służę od zawsze, czy Fundusz jakoś nazwany np. „Życie”, który by lokował dobrowolne publiczne wpłaty (przez zwykłych ludzi) na problem służenia niechcianym dzieciom w ich miejscach rozwoju leczenia, etc.

witold k

23 października 2020

4.636365
Ocena: 4.6 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak