Skip to main content

PiS zostanie sprowadzony na pozycje PZPR?

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Wszystkie ruchy na „ziemi i niebie” pokazują sytuację z lat siedemdziesiątych. Przypominam: W 1972 roku Gierek podpisał tyle pożyczek, że upadek PRL był przesądzony. Ten (...) Jaruzelski ratował się budową ca 800 "pomników wdzięczności Armii Czerwonej”. Dobił budżet PRL. Ja w PT nadałem temu „dziełu” imię Henryka Komara.

Potem już poszło. Wywaleni z PZPR odnaleźli się w NSZZ „S”. Jak Solidarność okazała się niesubordynowana, to pogoniono ją Juntą Wojskową. Później płaszczyznę do pogodzenia się założycieli PRL. Przehandlowali nas. Drugi raz po 1945 roku. Mamy podobny czas i kolejną próbę handlu. Tu uwaga: Dla tamtych ideologów z lat po wojnie uruchomili domy starców. LGBT gdzie będą starość realizować? UE ich porzuci - to element większej gry - mięso armatnie.

Oszołomsto występujące pod nickiem LGBT to mniej więcej klasa robotnicza sterowana przez TW z Bolkiem jako liderem, o co osobiście zadbał kierownik interesu, Bronisław Geremek. Nakręcono taką spiralę manipulacji (największą po 1956, 1968, 1970, 1976) – to właśnie dzieje się w III RP po to, aby powtórzyć naiwność Jaruzelskiego i wygodnie ułożyć się na następne 30 lat.

Jakie jeszcze porównanie? Wtedy posłużono się prostym robotnikiem, teraz prostym pajacem spod nicku LGBT, bądź rzekomymi ofiarami pisolandii, czyli bezpieką PRL, o którą nie tylko Kiszczak ale i Geremek zadbał. Za nic mają problemy ludzi tych czy innych. Ważne są cele strategiczne.

PiS podobnie do PZPR zamknął się w swojej partyjnej koterii i trwa. Kampania prezydencka była okazją do słowa "Przepraszam". Jeszcze można to zrobić. UE tak jak drugi starszy brat USA załatwią nas, jak to było wiele razy.

Musimy postawić na siebie na narodowy cel i to jest cały czas możliwe. Jednak bez PiS, który nie jest w stanie wyjść z własnego oszołomstwa - tak jak PZPR. Nie po upadku, a teraz wyprowadzamy sztandar, moi mili parafianie.

Kongres PiS powinien być nową formą narodowej koalicji. Początkiem narodowej partii, z jej nowoczesnym interaktywnym obliczem, nową ordynacją i Konstytucją. Poddanym czasem realizacji.

witold k

11 sierpnia 2020

4.6
Ocena: 4.6 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak