Skip to main content

PiS niszczy wszystko...

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Istnieje problem niejako w podziemiu, obciążający nas, a dziś mocno wykazywany. Niszczy osiągnięcia.
“PiS niszczy wszystko” ...

Taki bon mot funkcjonujące od lat, jest głównym orężem na wymianę osoby na urzędzie Prezydenta III RP. Widzę problem od zarania, od aktu założycielskiego PC. ZChN powstał kilka miesięcy później z tego właśnie względu. Wiedzieliśmy, że zespół osób “kelnerzy” z okolic “Magdalenki” i Komitetu przy Lechu Wałęsie to osobnicy o para piłsudczykowskiej proweniencji ubranej w podejrzliwość i cel, który po latach można skwitować Lechem “teraz kur..a my” .

PC: później PiS zniszczył wszystkie potencjalne, po naszej stronie, formacje, projekty, pomysły. -Pisze to członek założyciel ZChN pierwszy, przez ca 9 lat szef ZChN w PT. Naznaczanie swoich, ich eliminacja, szła jak po maśle. Ważniejsze dla liderów prawicy - najszerzej rozumnej było zachowanie pozorów polityki, jako matki mądrości, niż walka o swoją pozycję. Mało i mało... PiS poszedł dalej, nie starczyło eliminacji swoich, podjął, takową u swych koalicjantów, wreszcie wziął się za wrogów, za - obrazowo nazwać, WSI. Mieli być sami absolutnie sami taki drugi PRL.

Za odkomuszanie państwa, tu przypomnę, wzięli się na końcu nie na początku. Wtedy, kiedy niechęć i ilość poszufladkowanych przekroczyła barierę bezpieczeństwa politycznego. Obecnie śmietankę oszołomstwa PC (czytaj PiS) przejął stary garnitur PRL, ze swoimi parobkami: ROAD, UW, PO i dzisiejsze towarzystwo nazywane “opozycją totalną”.

Wszyscy oni mają zapał i zaplecze w eurokołozie. Pozostaje pytanie o odpowiedzialność takich jak niżej podpisany – tych, którzy jednak robili co mogli, że np. Marka Jurka wspomnę - jest tych ludzi cała armia, którzy celu nie osiągnęli. Nie odpuszczamy bon motu "Zjednoczona Prawica" i czekamy na dalsze grupy wspierające budowę IV RP. Od lat sugeruję samorozwiązanie PiS. Problem nie jest do przeskoczenia, musi być konsekwencja, a wytłumaczenie jest proste. Byłem przekonany, że te tematy będą głównym orężem w kampanii.

Dość - każdy zorientowany wie.

Dziś stan jest taki, że wskazywana pokora, mądrość liderów i zwykłych obywateli–podatników pozwoliła na bardzo dobrą, korzystną sytuację w kraju jak i jego pozycji przy USA. Na nic pretensje, próby odgrywania się. Nie można dopuścić, aby nastąpiła zemsta na dzisiejszym PiS za ich zdradę z “Magdalenki” o tym w tym wpisie nie ma, ale to jest główny problem: dla nich nie do zniesienia, dla nas nadzieja na IV RP. Konflikt na tym poziomie: "Chamów" i "Żydów" doprowadził do upadku PRL. III RP to kpina z nas tubylców.

Oszołomstwo PiS zjednoczyło niemal wszystkich, tak jak za pierwszej Solidarności przeciw PRL. Zatem: nastąpi powtórka z tego, co było - totalny bajzel. Nie stać nas na to. Musi zostać obecny układ polityczny w kraju i świecie. Osobą pierwszą jest tutaj p. Andrzej Duda. Reszta po wyborach. Moi mili parafianie! Mowa o personalnych toksycznościach, za nimi stoi rozgrywka wielkich spoza granicy.

witold k

3 lipca 2020

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak