Skip to main content
portret użytkownika witold k
koronawirus.jpg

z naszego archiwum

Abstrahuję od tego, czy tym razem wirus uciekł czy też go... wypuścili. Od tego, na jakim zakręcie jest projekt ograniczania produkcji ludności – depopulacji. Także od tego, czy ma jakiś sens wprowadzanie restrykcji odnośnie poruszania się ludzi. Mowa o tym, że ca 80% populacji będzie zarażona. Zatem, jak rozumiem, zanim powstanie antidotum ma sens ograniczanie.

To, co chcę pokazać, a co od razu upadło, to posłuszeństwo obywateli wobec bieżących zarządzeń władzy – przykład Włochów. Wylegli zamiast siedzieć w domach. Także to, że mamy kolejne po „Pasji” pana Mela Gibsona tym razem na globalny rozmiar - rekolekcje Wielkiego Postu.

Do meritum.
Dany nam jest czas na refleksję nad sensem życia – nad wewnętrzną zdolnością do przycięcia przeznaczenia. Nad stosunkiem do władzy – zdolnością do posłuszeństwa, także wtedy, kiedy wiemy, że ów aparat państwa (tu przypomnę) – państwo to aparat ucisku i przemocy, bośmy pewnie dawno o tym zapomnieli. Zapomnieliśmy, ponieważ, nigdy w nowej historii, po odzyskaniu Niepodległości Państwa nie mieliśmy. Były 2 może z obecną 3 próby zniszczone przez przyrodzone nam sobiepaństwo. Reszta to władza okupacyjna wroga obywatelowi. Przemoc (w tym przypadku) Państwa nie jest skierowana do obrony osoby - obywatela, podatnika, a wobec jego samego, obywatel to wróg – obca władza zawsze tak ma. Judeopolonia nigdy nie miała zamiaru ułożyć tubylców na ich prawidłowym miejscu, a zawsze po 1939 roku dominowała i dominuje. Przygotowywała się do tego przez ca 200 lat.

Jak tematy ogarnąć? Jak zachować swoją wiarę, godność i cele polityczne? Oto zadanie i czas na refleksję. Czas mamy do Zmartwychwstania Tego, który baranom pokazał, co i jak. Potem będzie z górki.

witold k

12 marca 2020

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak

Panie Witoldzie, KONFEDERACJA

5

Panie Witoldzie,
KONFEDERACJA zgłosiła Rządowi RP chęć współpracy w rozwiązaniu problemu z koronawirusem:
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/225963922145761/
bez żadnych warunków wstępnych. Takie to są te ruskie śmierdzące onuce!

Przykro...

portret użytkownika witold k
cytuję Urszula Tondel

Panie Witoldzie,
KONFEDERACJA zgłosiła Rządowi RP chęć współpracy w rozwiązaniu problemu z koronawirusem:
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA2019/videos/225963922145761/
bez żadnych warunków wstępnych. Takie to są te ruskie śmierdzące onuce!

Przykro mi: mniej więcej z tego (zawłaszczania pozycji przez administrację) powodu odszedłem od wpływu na samorząd piotrkowski z pozycji mandatu. Usunąłem się z obszaru potencjalnego awansu na szczeblu wyższym krajowym --- kiedyś tam. Mamy tu do czynienia z bon motem "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" to także forma kupczenia pozycją jak też, z drugiej strony, chęć pozyskania punktów - propaganda.

W tej sprawie Konfederacji pozostaje wskazanie, pokazanie swojego, swoich członków ludzi kompetentnych (biologów), ktorzy nie zostali zatrudnieni przez administrację z tego względu że są członkami Konfederacji.

Sprawa jest natury zasadniczej. To SLD czując że traci władzę uchwaliła status urzednika państwowego. Każda nacja potem to poprawiła i taka grupa fachowców istnieje, w rzeczywistości jest to fikcja. Ruch Konfederacji nie pomógł w przezwyciężeniu upartyjnienia Państwa. Raczej po akcji, no może w czasie akcji jakiś pan profesor w otoczeniu liderów Konfederacji wskaże na swoje skuteczne działania w akcji z Koronowirusem. Tylko, że - taki ruch może wykonać światowej sławy fachowiec a tu rządzi mafia WHO. Więcej: wiele ośrodków na świecie pracuje nad antidotum ale wszytko jest pod kontrolą, co do ujawnienia, pod WHO. Koronawirus to tez oddzielny temat...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.