Skip to main content

Stawiam na pana Grzegorza Lorka (11)

portret użytkownika witold k
sejm.jpg

Jeszcze jeden skansen post PRL-u do sztambucha p. Grzegorza Lorka.

Zbigniew Stankowski – dyrektor jeszcze z "mojego rozdawania" – ufam Mu, należy wedle mojej zdalnej oceny do porządnych szefów i ludzi wiedzieć czemu, nie pokazuje zgodnie z prawem dokumentacji.

No. W tym wypadku szef gazetytrybunalskiej.info prosi o pokazanie „maniutkomanii” w pełnej krasie. Mowa o łaskawie dopuszczonych do tylnych i bocznych szyb w autobusach miejskiego przewoźnika MZK - to od zawsze zakładka dla swoich. I co? Ano Karbowy na folwarku Krzysztof Cecha nie może pokazać papierów, bo to nie honor dla gospodarza budynku. Rozumiem, to chłopak wychowany na serialu Alternatywy np. 4 otoczony budowniczymi ZBOWiD i PROM, świata nie widzi poza swoimi. Co mu tam kto będzie... Przypomnę: karbowy chodził z pejczem. Teraz została mu ino lojalność parobków opłacana przez naiwnych obywateli tych, którzy głosują za PROMEM i tych, którzy zostali w domach.

To na dole. Na targowiskach, a jakże, kandydat na posła zamiast o propozycjach uregulowań prawnych krajowych i międzynarodowych, o dokumentacji przygotowanej przez panią z Radomska, mówi. Pani słynna w Radomsku z przygotowanej i przeprowadzonej w noc przed wyborami akcji zdjęcia plakatów konkurencyjnych kandydatów. Sądy: A nic się nie stało!

Kiedy to się zmieni? Myślę, że po mniej więcej dwu kadencjach od zmiany dinozaurów na młodych, po zmianie ordynacji, przyzwyczajeń, aktywności obywateli. Rozdzielenia posła od ministra.

PS. Panie Zbyszku - rozszerzyć o miesięczne bilety aplikacje na smartfon. Mamy dwie apki. Używam GoPay.

witold k

9 października 2019

5
Ocena: 5 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak