Skip to main content

Stawiam na pana Grzegorza Lorka (10)

portret użytkownika witold k
sejm.jpg

Tym razem, na tydzień przed głosowaniem do Parlamentu 2019, zdań kilka o doświadczeniu pod nickiem "Lech Wałęsa - TW Bolek", o naszej naiwności i niewyciąganiu wniosków.

Nie (jak to dziś widzimy) w polskim narodowym interesie było wyciągnięcie na polityczne szczyty prostego człowieka. To majstersztyk Geremków i Kiszczaków - Żydów i Chamów; Natolińczyków i Puławian. Przykład wpuszczania ślepego szczura w stado. Ja, który zajmuję się polityką od zawsze, rozumiem to jako formę naturalnej rywalizacji. Założyciele PRL po dzień dzisiejszy siebie uważają za ojców założycieli Judeopolonii. UE choć gwarantuje ich bezpieczeństwo, to odpuści ich wtedy, kiedy nasz żywioł zdominuje.

Moje podziemne środowisko: GR KK NSZZ ”S” dobrze rozeznane w przyszłych konsekwencjach takiego wyniesienia. Wszystko robiliśmy, aby dotrzeć do pana Lecha Wałęsy. Geremek to widział i za nic nie dopuszczał ludzi spoza układu do LW.

To przykład górnej stawki. Jakie zatem są szanse na układanie nie jednego, a tysięcy lokalnie usadowionych, mało lub w ogóle nieprzydatnych w polityce? Konstytucja Kwaśniewskiego pilnuje, aby tu nic się nie stało. Tak więc od nas obywateli z drugiego szeregu zależy szansa na przebicie się...

witold k

5 października 2019

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak