Skip to main content

Stawiam na pana Grzegorza Lorka (2)

portret użytkownika witold k
sejm.jpg

Amerykańska okupacja Trójmorza. Projekt politycznej współpracy północ południe, chciałbym to wyraźnie wskazać - to dużo większa sprawa niż: Niemcy (Zachód), Japonia po 1945, Korea, tak przy okazji: Wietnamczycy to już czy jeszcze nie – żałują, że pogonili Amerykanów. Przypomnę: komuna załatwiła USA tzw. Hipisami, którzy później do piachu poszli od narkotyków… no; jeden jest jeszcze Marszałkiem - w porę przestał ćpać.

Obecna bolszewia ta, którą Stalin przegonił, jak się potem okazało do Brukseli popełnia te same błędy jak te, które zakładały, że to Moskwa będzie siedzibą wielkiej rewolucji.

Do brzegu.

Jeśli stanąć ponad bicie piany super spienianej w czasie jak nazywają kampanii wyborczej można zobaczyć, że, nie mamy - jak nie mieliśmy, tak nie mamy, w pierwszym szeregu elit. Traktowanie nas obywateli, jako trzodę, mięso wyborcze, nie wynika jak by, kto myślał z potrzeb dostosowania przekazu do percepcji tych spod strzech. Wynika, że tak powiem ze stanu umysłu tych, którzy wleźli na górę, bo ktoś załatwił im to ordynacją eliminującą wstępnie rozgarniętych. Oni są w drugim szeregu i może tak ma być… Szkoda tylko, że swoją obecnością na górze (w pierwszym szeregu) zaniżają poziom.

witold k

19 września 2019

5
Ocena: 5 (14 głosów)
Twoja ocena: Brak