Skip to main content

A może akcja „Próżnia”?

portret użytkownika Jacek Łukasik

Na pewno nas wszystkich denerwują niepomiernie marsze sodomitów i gomorytek z LGBT
(nie mylić z homoseksualist(k)ami). Denerwujemy się na nich, psioczymy. Czasem ktoś da się sprowokować i czymś w nich ciśnie. Zupełnie niepotrzebnie, bo tym draniom w to graj. Będą mogli na cały świat, jakimi to są biednymi i uciśnionymi przez wstrętnych homofobów niewiniątkami. Sławomir Dul prowadzący kilka lat temu w Piotrkowie Trybunalskim protest głodowy w obronie praw ojca proponuje nieco inne podejście do tej kwestii. Nie do końca zgadzam się z nim tylko, z aż tak radykalną krytyką duchowieństwa.

A cóż takiego proponuje Sławomir Dul? Totalny bojkot imprez organizowanych przez .LGBT i podobne dziwne środowiska. Uważa bowiem, że kontrmarsze, protesty itp. są tylko niezamierzonym przysparzaniem im zupełnie niezasłużonej popularności. W przypadku potraktowania na serio akcji pana Sławomira propozycje tych środowisk trafiłyby w przysłowiową próżnię i stąd nazwa akcji. Taka akcja odnosi czasem znaczne sukcesy, np. w Gliwicach dzięki brakowi reakcji na manifestację LGBT przyszła 1 (słownie jedna) osoba. Trudno więc nie zgodzić się z opinią, że LGBT zależy na protestach, bo w ten sposób zyskuje nagłośnienie swoich dziwacznych i przewrotnych akcji mających zgodnie ze swoistą ideologią zachwianie całego porządku społecznego.

Chyba warto chociażby rozważyć zastosowanie akcji próżnia w praktyce?

Ps. Poniżej uzasadnienie akcji „Próżnia” przez jej Autora. Ja nie podzielam aż takiego krytycyzmu wobec duchownych, co wcześniej zaznaczyłem kreacja zastępczego wroga.

Quote:

„Wróg jest jeden. Są to syjonistyczni oprawcy zmowy okrągłostołowej którzy chcą zniszczyć Polskę.
Są to Kaczyński i Tusk. Dziś, tuż przed wyborami, wykreowali nam z hierarchicznym KK w Polsce kolejnego wroga zastępczego, by odwrócić nasze oczy od ich zbrodniczej działalności. Co możemy jako katolicy zrobić, aby temu przeciwdziałać?

Możemy bardzo wiele - nie chodźmy na kontrmanifestacje. Domagajmy się od księży, żeby chodzili z nami na kontrmanifestacje. Winę za LGBT w Polsce ponosi kler. 30 lat biorą kasę za naukę moralności naszych dzieci. Efekty tej nauki widzicie na ulicach. Efekty tych zaniechań i kolaboracji z oprawcami. Fundusz kościelny wypłacany przez państwo w ciągu 30 lat wzrósł ponad 100-krotnie !!!

Nie brońmy Jędraszewskiego - śpiącej królewny - on się dzisiaj obudził i jątrzy bo tak mu kazali. Czemu nie pójdzie z nami na manifestację przeciw LGBT? KK w Polsce toczy nowotwór. Są to wszczepieni w łono kościoła agenci służb i masoni. Jędraszewski, Polak i inni biskupi kryją lustrację kapłanów. To jest temat tabu w moim Kościele. I to jest główna przyczyna deprawacji naszych dzieci. Nie wspierajmy Jędraszewskiego, domagajmy się lustracji księży !!! Cieszę się, że większość katolików rozumie tą trudną sytuację w jakiej znalazł się nasz Kościół i przyłącza się do operacji 'Próżnia'  https://www.facebook.com/events/698799557227955/

Jacek

15 września 2019

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak