Skip to main content

Konwencja PiS w Piotrkowie Trybunalskim 2019

portret użytkownika witold k
PiS.jpg

No. Muszę przyznać, że choć od zawsze oczekiwałem na to, żeby partyjni działacze stanęli na wysokości: autentycznych, prawdziwych, swych pozycji w demokracji - w ordynacji proporcjonalnej, która z założenia blokuje polski żywioł. Nie myślałem, że to się stanie...

Pan Jarosław Kaczyński lider Porozumienia Centrum przeprosił za ówczesne próby odcinania się od Ekstermy Solidarnościowej. Przyznał, że jak potem mówiliśmy Michnikowszczyzna wykorzystała jego naiwność i posłużyła się PC do reelekcji układów z czasu zakładania PRL.

Na scenie pojawili się kolejno przedstawiciele:

 • Międzynarodowej finansjery, którzy jak za układu: Gierek & Jaruzelski finansują przyszłe przejęcie schedy po PRL & III RP.
 • Polskich miliarderów, którzy zagwarantowali dalsze finansowanie uwłaszczania obywateli, jako lokata w ludzki kapitał na przyszłość.
 • Młodzi kandydaci do parlamentu. Kompetentni, doświadczeni, mogący prostować niepotrzebne prawne, ustrojowe powikłania blokujące polski potencjał w prawie, w obyczaju, w obrządku.
 • Znawcy konstytucyjności przedstawili warunki zmiany ustroju wyborczego. Wykreślenie z Konstytucji narodowej hańby - ordynacji proporcjonalnej.
 • Grzegorz Lorek wyjaśnił powikłania, zaległości, które powodują, że on poseł zajmuje się sprawami, które normalne nie powinny leżeć w obowiązkach parlamentarzysty, a których do tej pory nikt nie robił. Że każdy czas ma swoje uwarunkowania i należy je podejmować. Wskazał pierwszą kadencję odrodzonego Samorządu, kiedy to radni podejmowali uchwały na podstawie gazetowych kierunków późniejszego ustawodawstwa.

  Antoni, jak nie Antoni prawicowy (teraz) Che Guevara przedstawił obawy na temat gwarancji lojalności wobec Polski obecnego starszego brata. Wskazał bardzo trudną perspektywę i apelował o maksymalne odrodzenie się polskiego żywiołu poza bieżącą domową wojenką styropianowców.

  witold k

  30 sierpnia 2019

 • 5
  Ocena: 5 (8 głosów)
  Twoja ocena: Brak
  Grupy robocze: