Skip to main content

Refleksje obywatelskie nie kandydata

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Szanowny Witoldzie czy mógłbyś wykorzystać swój portal trybunalscy.pl do jak najbardziej patriotycznego przedsięwzięcia i zaproponować debatę przedwyborczą pięciu kandydatom na Urząd Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego? Czy możesz poprosić Ich grzecznie aby odpowiedzieli na pytania. Twoje i innych użytkowników portalu trybunalscy.pl?

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak

Szanowny Piotrze

portret użytkownika witold k

Nie ma żadnego mojego portalu. Swoją działalność zawiesiłem wiele lat temu. Od 12 lat chadza Nasz - zarejestrowanych użytkowników i czytelników portal trybunalscy.pl Przykro mi, że Ty redaktor od początku tego nie wiesz.

Wszyscy nas czytają i wszyscy się asekurują nic na to nie poradzisz. Mamy robić swoje i tyle...

Poprosiłeś grzecznie - nic tu więcej zrobić nie możemy. Ja robię więcej: utrzymuje portal od 12 lat; wcześniej od Pasternika do dziś - to 36 lat. ogólnie: 44 lata piszę, służę, głowę podkładam i nie oczekuję na obrywki.

Niestety kandydaci są odporni

portret użytkownika Marcin P.

Niestety kandydaci są odporni na pytania mieszkańców.

Jedni tzw. Kolej na Piotrków przesłał na początku września wszystkim kandydatom pytania dotyczące ich planów / pomysłów/ sposobu rozwiązania niektórych problemów. Niestety ŻADEN nie udzielił odpowiedzi.

Debatę robiło Radio Łódź (20.09.2018 r.) której zapis jest >>tutaj<< na którą zaproszenie nie przyjął Krzysztof Chojniak.

Radio Strefa.FM robi audycje z każdym kandydatem osobno, tak aby czasem nikt nikomu nie zadał niewygodnego pytania.

Walka jest o dużą stawkę, o "biznes" na samorządowych stołkach, a niewygodne pytania mieszkańców nie są im potrzebne.

Problem jest w innym miejscu

portret użytkownika witold k

Nie wiem czy będąc kandydatem zniósłbym kretyńskie pytania zaczepki; stawianie kandydata poza jakąkolwiek codzienną realnością. Kandydat na urząd prezydenta to nie jakiś władca a pierwszy najemny pracownik. Robotnik do podpisywania kwitów, co już jest przestarzale, bo może to robić komputer i robi (procedura). Pomieszanie z poplątaniem. Zadający pytania nigdy nie zapoznali się z kompetencjami samorządu czy jego organów. Za całość tego toksycznego elementu odpowiedzialność ponosi; po równo ustawodawca i drobni opróżniacze rondelka, którzy od trzech dekad milczkiem rondelek oprzątają.

PROM, tu u nas, ponosi 100% odpowiedniość za upadek samorządności. Mijają 3 kadencje z większością; mogli przeprowadzić wiele projektów uaktywniających ludzi i umiejętność korzystania z talentów. Ale to Dziadostwo i inne nie będzie.

Więcej. Konkurencji nie licząc Grzegorza Lorka to ten sam materiał. Głowy tak skomuszone (uwikłane w chęć odegrania się), że nic z tego nie będzie. Zresztą najbardziej za kapitalizowany redaktor trybunalscy.pl, który by w ogóle podatki zniósł ma pretensję, że państwo nie płaci mu za nocny dyżur w aptece. To jest obraz naszego upadku.

Kandydat powinien mieć tysiące swoich sztabowców, którzy by w ogień za nim poszli. A na pytanie z czapy; zawsze znalazł by się fachowiec z obszaru pytania. Co my… mamy. Więcej kopiących niż przyjmujących kopy.

odpowiedzi na pytania

Szanowny Panie Piotrze

Serdecznie Panu dziękuję za zadane pytania. Jednocześnie przepraszam, że jeszcze do Pana na nie nie odpowiedziałem. Przyczyną główną jest to, że jestem w tzw. gorącym okresie kampanijnym. Mój sztab wyborczy do wszystkich spraw związanych z wyborami jest jednoosobowy, pomaga mi tylko najbliższa rodzina! Wyjeżdżam wcześnie rano, wracam bardzo późnym wieczorem i jestem dosłownie padnięty. Postaram się jednak odpowiedzieć na postawione pytania dzisiaj wieczorem. Odpowiedzi będą bardzo konkretne, precyzyjne, zawierające moje stanowisko w każdej sprawie. Prześlę także Panu oraz czytelnikom Trybunalscy kilka ciekawych załączników do moich odpowiedzi. Tak jak Witold Kowalczyk uważam, że zmiany w samorządzie w Piotrkowie Trybunalskim są konieczne wręcz nieoddzowne, - dlatego kandytuję na Urząd Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego!
Jeszcze raz proszę Pana o wyrozumiałość w związku z oczekiwaniem na moją odpowiedź na zadane pytania.

Z wyrazami szacunku, serdecznie Pana pozdrawiam.
Krzysztof Kozłowski

Będę na Pana głosował

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Będę na Pana głosował i namawiał wszystkich aby postąpili tak jak ja.

odpowiedzi na pytania

Szanowny Panie Piotrze

Na zadzne pytania chciałbym odpowiedzieć, jak pisałem konkretnie, podając w każdej sprawie swoje stanowisko. Ponieważ trwa kampania wyborcza, która w ciągu całego dnia pochłania dużo czasu, wczoraj nie dałem rady Panu odpisać. Jednak zapewniam, że spełnię swój obowiązek. W chwili obecnej odpowiem tylko jak głosowałem w poruszonych przez Pana sprawach. Oczywiście uzasadnię swoje decyzje.

1. budowa mediateki - byłem przeciw!
2. prohibicja po godz. 23 - nie brałem udziału w głosowaniu
3. podatki gminne - byłem przeciw podwyższaniu.

Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość, na finiszu kampanii wyborczej dopada mnie stan przemęczenia. Dam jednak radę, na finiszu nie mogę odpuścić.

Serdecznie pozdrawiam, Krzysztof Kozłowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.