Skip to main content

witold k - blog

Ostatni bój "Szczerby"

portret użytkownika witold k

Ostatni bój "Szczerby" napisał w wydarzeniu p. Piotr Korzeniowski i do tego się odniosę wskazując samo manipulację, która nie raz doprowadziła nas w pułapkę, z której nie ma wyjścia.

Monika Pawłowska

portret użytkownika witold k
Monika_Pawłowska_Sejm_2019_0.jpg

Jeśli jest choć jedna osoba wstępnie rozgarnięta w PC betonie to... Przyjmie panią Pawłowską do klubu PIS. Ta spotyka sie z pp., Kamińskim i Wąsikiem. Poseł Pawłowska obiecuje wystąpienie o odszkodowanie od III RP dla posłów ofiar zemsty wsiowych chłopaków. Wejdzie w skład kierownictwa Zjednoczonej Prawicy.

Do meritum

"Kelnerzy z Magdalenki" od zarania byli na straconej pozycji?

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

"Kelnerzy z Magdalenki" od zarania byli na straconej pozycji? Naprawdę już czas tę sprawę podjąć. Dotykam jej ca 35 lat. Pisałem o pilnej potrzebie powołania Zjednoczenia Chrześcijanko Narodowego. O swym udziale w tamtym czasie i moim miejscu czasie i pracy do dziś; co się nie zmieni.

Przepraszam amerykańskich republikanów

portret użytkownika witold k
pobrane.jfif

Ten malarz kominów stoczniowych w mundurku premiera III RP - bękarta z Magdalenki zdaje się pouczać Stany Zjednoczone. To obecne kretyństwo jest coraz głupsze. Nakręcone przez WSIowych chłopaków, jak bąki, co wskazałem wiele tygodni i raczej stan trwa bądź uwiera tychże.

Wejście do Sejmu pp. Wąsika i Kamińskiego

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Wejście do Sejmu pp. Wąsika i Kamińskiego, tak; było konieczne. To ważne zarysowanie przyszłości. Prokurator generalny nie będzie miał wątpliwości co do orzekania o wysokiej kwocie zadośćuczynienia od RP dla parlamentarzystów.

"Koalicja 13 grudnia" utraca polityczne prawo do dobrej historii bękarta z Magdalenki III RP.

Obie strony w swych walkach pod obcą flagą wykażą wykazują zacietrzewienie rzecz nie przydatną. Golone strzyżone, że przypomnę fraszkę.

Do meritum

Trybunał Konstytucyjny: jak Jaruzelski socjalizmu bronić będą

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To jest straszne, upokarzające stary europejski naród. Dowód na to, że tak oficerowie prowadzący jak i kelnerzy w istocie pełnią obowiązki niewiernego parobka tego samego pana - Eurokołochoz nie zdradzi wprost USA nie zdradzi Rosji. Oficerowie i Kelnerzy pokazują, że nie znają polskiego żywiołu, że boją się go bądź poniżają za nic mają.

Ciosy krzywdzące nieprawdziwe pewnie głębsze niż bombardowanie z 1944/5 i mordowanie w kolejnych

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

To jest skrajny przypadek nienawiści do ziomków. Mowa o armii wyzwoleńczej armii zwycięzców - Koalicja Obywatelska, "15 października" czy "13 grudnia". Zbieranina sierot po założycielach PRL. Tamci na oślep bombardowali zostawiali gruzy do dziś oczekują szacunku za jak nazywają wtedy wyzwolenie.

Strony okładają się demagogią

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Dlaczego strony okładają się (będzie mowa o Polsce) demagogią zaprawioną polit-poprawnością; bo tak ma być. Nic więcej nie mogą. Tego oczekuje; władza, administracja, plan. Władza to nieformalny układ trzymający w garści w kieszeni sfatygowane żywioły u nas europejskie. Administracja to zespół komisarzy i ich poddanych w tzw. państwach.

Polska. Mamy tutaj dwa podejścia do trudnej sprawy.

III RP właśnie zwalnia USA z obowiązku wobec Polski?

portret użytkownika witold k

z naszego archiwum

III RP właśnie zwalnia USA z obowiązku wobec Polski? Przypomnę; bon mot "Tragedia Smoleńska" to własność arcybiskupa wtedy łódzkiego Marka Jędraszewskiego. Opisuje wskazuje cały zestaw spraw okoliczności odłożony katastrofą samolotu.

Czym jak się różni WOŚP od WOŚPiS

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Przede wszystkim, trzeba nam widzieć przyrodzoną pogardę na nas Polski, Polaków. Zaplute Karły Reakcji czy ostatnie tak wprost nazywane Mohery. Choć wycofali sie z tej prostej pały to w genach siedzi. Gdzie nie zajrzysz tam czai się polityczna eugenika ukryta pogarda - wyższość. Próba właśnie (35 lat) niszczona pokazuje, pilną potrzebę refleksji i że tak powiem uwłaszczenia jej. Wybory powszechne większościowe, referenda i czas trudny wyjścia na światło. Unikanie tego nic nie dało odrodziło komuno unijny szowinizm. Zmanipulowało kilka milionów obywateli.

Jak długo dokąd mamy tolerować to tuskowe dziadostwo

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

No. Jeszcze trochę - długo. Po pierwsze muszą się nachapać jak nazwą zwycięstwem. Przerobić oczekiwania ideologicznego eurokołchozu warunek sine qua non. W istocie założyć pętlę na swoją szyję. Tu wspomnę, że ani PZPR ani SLD tego nie zrobiły. Bardzo się śpieszą... . Zatem?

Do rzeczy

Oszołomstwo pana Donalda

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Pomijam w tym wpisie szaleństwo wymiany administracji - poniekąd własnych ludzi, który próbowali ratować Rzeczpospolitą administrację. To oddzielny temat skrajnie nieodpowiedzialny, groźny, niebezpieczny - rodzaj neobolszewizmu. To niszczenie ważnych osiągnieć rządów ostatniej dobrej dekady, to odkrycie podbrzusza w obiec żywiołów zachodu i wschodu; parobków zachodu komisarzy i parobków wschodu oligarchów. Dobrze to widać pod nickiem zboże. To cios we wspólnotę europejską.

Radosny śmiech; próżna toksyczna satysfakcja Eurokołchozu

portret użytkownika witold k
solidarni.png

Polskie Państwo bękart z Magdalenki pod administracją pana Donalda Tuska przy osobistej odpowiedzialności profesora ministra zdradził porzucił tego tych, którym III RP wdzięczność winna jest.

Hołd lenny pana Muska otwiera nową przestrzeń dla Polski

portret użytkownika witold k

Cały świat może zobaczyć co Izrael może z niepokornym Gojem. Ja jednak wskażę kolejny raz na terytorium Izraela w Polsce. Pod Krakowem mają swoją placówkę do której zwożą Gojów z całego świata tak hurtowo. W tych dniach nakazali jednemu szt. 1 zajechać i ukorzyć się przed bon-motami do tłucznia po łbach Gojów.
Uważam, że Polska powinna to fakturować. Pobierać pieniądze za żydowskie fajerwerki ustawiające szowinistyczny porządek w świecie.

witold k

23 stycznia 2024

Kolejne upaństwowienie wielkiej orkiestry świątecznej przemocy

portret użytkownika witold k

Kolejne upaństwowienie wielkiej orkiestry świątecznej przemocy dobitnie pokazuje niebezpieczny odlot atypisowskiego szaleństwa. Niestety. Na politycznych szczytach III RP AD 2024 i nie wolno tego nie wskazać.

Dlaczego mamy murem stanąć za pp. Wąsikiem i Kamińskim?

portret użytkownika witold k
solidarni.png

Dlaczego mamy murem stanąć za pp. Wąsikiem i Kamińskim? Dlatego, że; pomijam sprawę tego, że CBA i jej kierownictwo nie wykroczyło poza kompetencje, po za uprawniania; mowa o prowokacjach jako narzędzia (brak kary śmierci) na czas, na kilka dekad, prowokacji jako uprawnionego narzędzia do lokalizowania osobników genetyczne wyposażonych do korupcji.

Mamy stanąć murem bo:

 • założyciele III RP dostali nieformalne prawo do korupcji i za jej pokazywanie zabijali. FOZZ prof. Pańko
 • portret użytkownika witold k

  Porządkowanie spraw niejawnych III RP od aktu założenia FOZZ po ostentacyjne upokorzenie CBA czytaj Kelnerów z Magdalenki

  solidarni.png

  Porządkowanie spraw niejawnych jak - niejawnie. Nakręcanie bąków; jak nazwałem zaraz po 15 października 2023. Kolejne wejście aparatu PRL („Chamów”) w struktury III RP i jak poprzednio w pole - miejsce tego gniazda za Kiszczakiem "opozycji demokratycznej". Wejście przeszło w miejsce realizacji. Mamy dalszy etap posługiwania się pożytecznymi. Powtórka z Lecha Wałęsy i B. Geremka bo to było ostentacyjne widoczne tak jak dziś tyle że innej poręki. Tym razem z poręki Zachodu - Eurokołchozu. Za Witoldem Jedlickim „Żyda”. Też mamy KKK, Komandosów poczekamy jednak lata dekady aż ktoś o tym napisze.

  Tuskomania przyrodnie rodzeństwo pisolandii

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Nie mogę nie podnieść z ulicy; czytaj środków masowego rażenia, które nijak się nie różnią od tych sprzed kilku tygodni tak wymiatanych stalową miotłą leżącej okazji. Trzeba tutaj wskazać ideową naiwność poprzedników i obecną - wcześniejszą bezwzględność. Tą wymiataną 8 lat temu, przez tych wymiatanych 2024 bezpardonową samobójczą robotą pożytecznych idiotów - tuskomanię.

  Zbieranie ludzkich mas

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Zbieranie ludzkich mas, jak historia homo sapiens pokazuje, u nas od Aten to czas, to element planowania, decydowania, edukowania. Inaczej być nie może, inaczej to przeganianie jak nazywam motłochu.

  U nas, przy okazji konfliktu ustrojowego taktycznie wykorzystanego przez Wyrodne dzieci III RP to okazja do wskazania kilku problemów z naszego obciążenia, naszego umorusania w układach wielkich. W mentalności, jak to Prezydent Ukrainy powiedział o tym, że Ukraińcy mentalnie nie są gotowi do unijnego księgowania.

  Stan online

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Przypomnę. W opozycji funkcjonowały dwa nurty dwie nadzieje na przyszłość Polski. Należałem, należę do tej pierwszej, która nigdy na dłużej się nie przebiła a to ona ma masy, poparcie; sięga naturalnie do istotny naszej narodowej tożsamości. Nie to, że środowisko ludzie (szerzej rozumiani) Geremka nie mieli takich ambicji. Nie. Rzecz w politycznych sponsorach. Celach strategicznych i taktycznego układania się z takimi - dawaniem palca...

  Porwanie Kamińskiego i Wąsika

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Ślepa, prymitywna nienawiść. Poziom dobrych nietrzeźwych pijaczków. Premier III RP w pełni nawiedzenia poinformował, że skazani będą pomieszkać w piwnicy w Pałacu. Raczej lepiej by było, gdyby pomieszkali... Żenada! Gratulacje dla Euokołchozu to żeście sobie wyhodowali parobka. U Macioska nie miał by szans.

  Porwanie Kamińskiego i Wąsika to kolejne dzieło dowódcy specjalnego oddziału ZOMO. Autorytet wpierw SLD potem PO obecnie likwidatorów III RP. Kolejny raz napiszę; wybryki wychowanka Eurokołozu Donalda T spadają na UE.

  Manipulacja jakiej do tej pory nie było

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Wydawać by się mogło, że sprawa gdzie będą mieszkać panowie Kamiński i Wąsik jest sprawą zasadniczą, ważną, najważniejszą. Nie jest. Pomimo, że dawałaby upust, nazbieranej od czasu uchwalenia CBA, jak nazywam Wyrodnym dzieciom III RP. Upust jak wiemy to element terapii różnych patologii. Jeśli o pranie pieniędzy zgodnie z ustawą o CBA (druga gruba kreska) to już są wyprane. Tematem dziś jest zainteresowany Eurokołchoz, dokładnie szumem przy okazji którego można upiec kilka innych ważnych pieczeni.

  Ale ony porobiły... okręgi zmienili

  portret użytkownika witold k
  herbPT.svg.png

  Uruchamiamy kolejny tag wyborczy tutaj "Wybory samorządowe 2024 IX kadencja". Dwóch się pogubiło. Stawał na rogu i wiedział a teraz? Ciężko będzie lata nie nie.

  więcej niebawem... zapraszamy do współpracy

  witold k

  5 stycznia 2024

  Nie rozganiałbym dziadostwa

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Nie rozganiałbym dziadostwa firmowanego różnie, "koalicja 13 grudnia", "15 października" co do oficjalnych nazw to nie pamiętam, nie wiem kolacja coś tam. Ja tam nazwałem to "tuskomania". Owszem uważam, że personalizowanie polityki poodpinanie nazwisk to błąd jednak tak się dzieje.

  Historia Piotrkowa Jackiem z Ditrychów pisana...

  portret użytkownika witold k

  Wydarzenie: premiera albumu „Browar Franciszka Braulińskiego w Piotrkowie to rodzaj satysfakcji na którą lata czekaliśmy. Choć nie dane mi było uczestniczyć w wydarzeniu to nie mogę go ominąć nie wskazać.
  Na początek reportaż z wydarzenia
  Historia Piotrkowa Browarem F. Braulińskiego opisana
  Premiera albumu: „Browar Franciszka Braulińskiego w Piotrkowie”

  Religia to w istocie fizyka w szczególności zaś matematyka - logika

  portret użytkownika witold k
  krzyz.jpg

  To jest jakieś błądzenie, jakieś ideologiczne zacietrzewienie ludzi. Niechby tam. Nowy porządek świata oczekuje permanentnego wykorzeniania Dekalogu. My – jasnego uporządkowania, rozdzielenia porządku homo sapiens. Kodeksu karnego w jaki człowiek został wyposażony wedle przekazu w formie tablic mojżeszowych. Nie ważne jest tutaj pierwsze spotkanie Boga z człowiekiem ani to co indywidualny człowiek z podanym kodeksem robi. To sprawa państwa, co obywatel robi z kodeksem mającym państwu pomóc w jego obowiązku.

  Maciej i Danka w jednym stali domku?

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Nie będę oceniał p. Orłosia, który wywyższyć by się chciał jak o warsztat dziennikarski idzie. P. Holeckiej dziękuję. Maciej to coś innego lepszego zrobił ponad lojalkę w drodze po kolejny żołd? Nie! Zakrakał asekuracyjnie. To co możemy nazwałem IV konspiracją, a Maciej właśnie podpalił most…

  kamiński wąsik

  portret użytkownika witold k
  solidarni.png

  Zanim, co jest konieczne, nie wywalimy z Eurokołchozu lewackie dziadostwo a to w interesie Europy. Dziadostwo znów zdominowało polską administrację (administrację w Polsce); pomijam tutaj zaburzonych w płciowości - to oddzielny temat.

  Nie można, ja nie mogę nie odnieść się do oszołomstwa zdaję się (na szczęście) już normalizującego się w sprawie skazanych za prowokację. Ostentacyjne funkcjonowanie szefów CBA w Sejmie to rodzaj patriotyzmu, polityki, służby demokratycznej - powie masoneria katolickiej w istocie.

  Tak jak Adam nie wyprowadził się do Tel Awiwu tak Donald do Berlina się nie wyprowadzi

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Tak jak Adam nie wyprowadził się do Tel Awiwu tak Donald do Berlina się nie wyprowadzi, Jarosław worka pokutnego nie założy.

  Dlaczego! Funkcje dostali dożywotnio. Najważniejszym misiewiczem jest Adam. Do Izaerla nie wróci; nie gwarantuje żydowskiego szowinizmu. Za długo wśród Goi. Sprawa wyeliminowania Żydów Semitów po 1947 r.

  Donald; najniższa półka parobków. Ni to szfabia ni Prusak strzelec z okopów.

  Jarosław; błędny rycerz dobrze miesza między Gojami.

  Możemy to wchłonąć. Mogą nam pomóc. Jarosław i Donald na emerytury.

  Subskrybuj zawartość