Skip to main content

witold k - blog

portret użytkownika witold k

Wielka orkiestra świątecznej przemocy online w PT

herbPT.svg.png

Tytuł "Wielka orkiestra świątecznej przemocy" to mój bon mot. Owszem. Zasługuje na pokazanie owej przemocy w jakieś formie - nazwy ronda? To ważne. Wszystkie formy upokarzania Nas, robienia na nas pieniędzy - kończą się rodzajem Nawrócenia - patrz Pan Kotański. Wybrukowałem podobnych bon motów wiele.

Wspomnienie niezbyt miłe (12)

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

z naszego archiwum z okazji Orła Białego dla Twórców KOR

45. rocznica powstania KOR

Wystąpienie panów Macierewicza i Naimskiego; wreszcie pierwszych postaci w tym politycznym projekcie. Pierwszym ponieważ antagoniści w większości zmarli… Ci z Loży Ci z Kruchty, że tak obrazowo.

Piotrkowianie przeciwko Macierewiczowi

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

"Gdzie popełniliśmy błąd". To cytat z cichej rozmowy przed Powązkami tuż po wyjściu wysokich emerytowanych oficerów LWP i bezpieki z pogrzebu niedobitego wtedy; żołnierza niezłomnego. Wyklętego przez założycieli PRL
Piotrkowianie przeciwko Macierewiczowi, manifestacja w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie ZDJĘCIA
W domyśle "dlaczego nie wybiliśmy ich wszystkich". Oczywiście napisałem wtedy kilka zdań i nie chce mi się tego tutaj szukać.

Data 17 września nie została wybrana przypadkowo. Kończymy całkowicie z podległością rosyjską

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Tyle razy był ten bon mot powtarzany, że muszę się do niego odnieść - kolejny raz. Źródełko naszej naiwności i propagandy tyle dobrej co szkodliwej - zbędny szum.

To prusak nie ruski przejął Gdańsk i nie odpuści Elbląga... Nie dostalibyśmy pieniążków i zgody na Przekop gdyby nie było mocnych wpływów w Elblągu, a jak są mocne widzimy w Gdańsku. Nie ma listy firm krzaków które przejęły ruiny-zabytki i je kapitalizują. Ganiania parobka tego czy tamtego prezydenta to... zbędny szum.

Tragedia Smoleńska AD 2022

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Trzeba to jasno powiedzieć – napisać. Po pierwsze kolejny raz dziękuję Markowi Jędraszewskiemu obecnie metropolicie krakowskiemu za to, że zgrabnie wyprowadził bon mot „Tragedia Smoleńska” – to za czasów łódzkich. Byłem tam; widziałem, wiem, że dziesiątek lat potrzeba aby świat mógł dowiedzieć się co się stało z usilną troską wielu o elimanację Lecha Kaczyńskiego i kto tego pilnował i pilnuje żeby dzieło dokończyć - usunąć ZP Zjednoczoną Prawicę.

Do meritum

portret użytkownika witold k

Diabelskie wersety?

polska-flaga-stare.jpg

Pomijam tutaj sprawę szatańskich wersetów i rozprawę z nimi pewnego Anglika. Zatrzymam się nad naszymi, z pochodzenia chrześcijańskimi; nie dedukowaniami, ignoranctwem, nieznajomością swego pochodzenia, czy co jest tutaj karygodne - świadomym kupczeniem - podpalaniem lontu.

Przykład stosunku do Życia.

Dziś prezentacja raportu o stratach wojennych RP

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Trzeba nam się zatrzymać.

Polskie Państwo właśnie wyliczyło minimalną kwotę reparacji wojennych wobec Niemiec. To wydarzenie ważne potrzebne. Taki drugi element jak w przypadku Tragedii smoleńskiej. Zespół pana Macierewicza uratował honor Państwa.

Trzeba jednak zdmuchnąć propagandę, przekaz polityczny. Zobaczyć tych naszych obywateli o których wiemy ze to niemieckie parobki w Polsce. Zobaczyć jak się zachowują parobki ruskie i żydowskie. To na początek.

W małej Moskwie byłem

portret użytkownika witold k
legnica.png

Przez całe lata ciągnęło nas aby pojawić się w Pieszycach i Legnicy. Do Pieszyc, Dzierżoniowa już tylko krajoznawczo nas ciągnie. Legnica, że niby mała Moskwa.

Tak! Legnica to mała Moskwa. Tak jak idzie o rosyjski sowiecko wzmocniony niskiego lotu blichtr by nie napisać (...). Legnica miasto o mocnej kulturze polskiej i niemieckiej – mam nadzieje, że nie tylko w architekturze ale i obyczaju. Gniazdo, które nie dało się Mongołowi (pola legnickie) mogłoby wyjść ze śladów jeszcze większego barbarzyńcy – człowieka radzieckiego.

portret użytkownika witold k

Nie mam konta na FB

Logo trybunalskich.pl.jpg
W ostatnim czasie docierały do mnie zapytania o to czy polecam szybie pożyczki. Więcej. Miałem polecać panie, których zdjęcia miały być publikowane na ewidentnych hackerskich botach. Przechwytywanie IP.
Choć znalazłem IP hakera to jednak usunąłem konto Witold Kowalczyk. Konto służyło do przyklejania aktywności z trybunalscy.pl.

Wiem to wygoda.

Mamy HiT

portret użytkownika witold k
HiT.jpg

Mamy hit, którego nie udało się ominąć, pomimo ca 35 letniej asekuracji, wyrażonej w najrozmaitszej formie. Od umniejszania ludzi, idei, po polityczny handel.

To kaczyńskie oszołomstwo, tyle razy przeze mnie wskazane, które dwukrotnie pozwalało przejąć administrację III RP; obecnie może ją odebrać. Pytałem czy Pan Czarnek jako następca Pana Giertycha na urzędzie ministra edukacji, czy podziękuje koledze za pierwszą próbę przywrócenia edukacji młodego członka polskiej wspólnoty.

Gdzie tu hit, ktoś zapyta. Jest tych hitów… podam 2

Rodzaj satysfakcji.

Pomnik chwały oręża

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Pomnik chwały okalający zranione sumienie.

Tak bym wyraził sukces Bitwy Warszawskiej. Pretensje, oczekiwania na łuk tryumfalny i 102 leni brak takowego to, moi mili parafinie, ból zranionego polskiego sumienia. To po pierwsze; mowa o ówczesnym (do dziś trwającym) upaństwowieniu sanacyjnego reżimu a w konsekwencji szaleństwa endecji - mowa o Rydze.

portret użytkownika witold k

Mateusz

2018-07-04_Mateusz_Morawiecki-0603_(cropped)_0.jpg

Mowa o młodym, którego starszy powinien chronić niewykorzystywać. W swej pisaninie wskazuję rożne marionetki np. „geremszczyzny”. Ostro potraktowałem rożnych „michników” przy okazji medialnego ukłucia bon motu „misiewicze”. Wskazałem kliku „misiewiczów” z lat czterdziestych, pięćdziesiątych XX w, wskazałem kto i po co wyhodował np. niejakiego Adma z mamy Michnika. O produkcji Jaruzelski&Rockefeller też u mnie dużo.

portret użytkownika witold k

Non possumus 5?

polska-flaga-stare.jpg

Nie wiem który raz (5) w ten maksymalny (za Błogosławionym) sposób wyrażam swoje opinie na temat kosmicznych manipulacji poszczególnych ekip poszczególnych Administracji mojej Ojczyzny, której całe swoje życie ca 45 lat w politycznej świadomości reszta wcześniejsza (ca 20 lat) z genów wzięta.

 • 85. rocznica sowieckiego ludobójstwa na Polakach. Strzelali jak w Katyniu – w tył głowy. A potem do dołu…
 • Chyba jestem

  portret użytkownika witold k

  chyba jestem jednym publicystą politycznym, który permanentnie nawiązuje do broszury pana Witolda Jedlickiego o "Chamach" i "Żydach"
  To znaczy, że muszę z przykrością oznajmić, że dzisiejszym "Chamem" jest PC-owski beton dominujący w ZP. Wypełnia w 100% wykazywane zacofanie zacietrzewienie o czym pisał Pan Jedlicki odnosząc się do moskiewskiej ekipy w PRL.

  Opozycja; jak to się samo dziadostwo nazwało

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Opozycja - dziadostwo (Maciosek) apeluje o posiedzenie Sejmu w sierpniu po to aby wyrazić medianą troskę o opał… nie węglowy.

  Jasnym jest, że dożynają pisowską watahę, jak to ich kolega nazwał; narzędziem jaki PiS sam uruchomił. Siebie (następców) sprowadzają na jeszcze gorsze pozycje. Socjalne bez warunków. XXI wieczny komunizm, czy może nowa kolejna polityczna eugenika?

  Do meritum

  portret użytkownika witold k

  Rzucić p. Jarosława Kaczyńskiego na pożarcie

  Różnica bowiem jest taka, że wtedy kiedy pisałem „Brat powinien odwołać brata – dać gawiedzi satysfakcje jednocześnie dokręcić śrubę” i tego nie zrobiono a było to zamknięte w naszych granicach. Brat prezydent zginął a dziadostwo post PRL zostało wepchnięte i ukorzenione w Brukseli i w jej parobkach.

  Sami przyczyniliśmy się do wywrócenia szans na Unię jaka była w głowie planach sługi Bożego Roberta Schumana. Niemcy (Badenia Wirtembergia) oczekiwali Polski w UE chcieli pokazać rodakom rodzinę, godność, patriotyzm. Czy dalej oczekują?

  Śmieci: Frasyniuka & śmieci Ziobro O Millera zero Frasyniuka

  portret użytkownika witold k

  Nie myślałem przed laty po tym jak popełniłem kilka(naście) wpisów przy okazji dużego biznesu spod nicku Ustawa Śmieciowa. Wskazem (wtedy) także lokalne koteryjne przewalanki w PT – wymiana koalicjanta w Radzie Miejskiej, że do tematu wrócę. A jednak.

  Ma rację pan Frasyniuk mówiąc za kolegą Millerem, że Ziobro to zero. Tak. Podobnie do p. Millera biznesu (ministrant z Żyrardowa) na polityce – pośredniczeniu w moskiewskiej pożyczce - nie zrobił. Na starość Eurokołchoz wypłaca żołd posła swemu lojalnemu człowiekowi ówczesnej Moskwy.

  Frasyniuk

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  z naszego archiwum

  Nie! (niezliczoną ilość razy problem pokazywałem). Ani zdania na temat upadku kolejnego parobka komuny – znaczonej przez bezpiekę kasy. 9O% biznesów powstałych w luce – bałaganie okresu przełomu, to biznesy postkomunistyczne.

  Frasyniuk

  portret użytkownika witold k

  z naszego archiwum

  Tak. To ten bohater, co to policjanci musieli Go przenosić z ulicy na chodnik. Ten sam, który pograniczników ma za śmieci a Państwo polskie za zakład opiekuńczy nad interesem w przemieszczaniu mas ludzkich pod potrzeby rządców świata.

  Zachłystują się piękną kartoteką pana Frasyniuka a przy tym nie wyjaśniają czy o ciężarówki chodzi czy o piwnice opiekunów z bezpieki PRL. Nie ważne.

  Nie widzą czy udają, że nie widzą?

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Oba przypadki są toksyczne i oczekują trupa jako formy - drogi do odzyskania znaczonego sumienia. Trupem tym, bo mowa o polityce; ma być III RP. Zdrajca, który doprowadził do konieczności usunięcia z Magdalenki III RP, jest uosobiony w osobie Jarosława Kaczyńskiego.

  Panowie Geremek i Kiszczak nie dopuściliby panów gdyby nie mieli pewności co do lojalności tychże. Służę przykładami niszczenia u zarania każdej idei czy osoby, którą mogłaby otworzyć oczy założycielom III RP że coś wykręca się spod kontroli. Z pierwszą zdradą ustrojową – konstytucyjną; ordynacją proporcjonalną.

  Bractwo

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Kilka zdań o ponad partyjnej, politycznej nieformalnej wspólnocie (bractwo od brania chociaż nie potrzebna – pomocy państwowej w czasie epidemii czy inflacji) a jakiej nie pomyśleli likwidatorzy PRL. O tym jak to III RP popełnia błędy PRL. Jak odgrodziła się na wzór PRL od w tym wypadku patriotów; wtedy od kasy robotniczej.

  Powstania: Warszawskie…

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Chciałbym zatrzymać nas nad fenomenem polskim dokładnie katolickim – lewica powie demokratycznym cała reszta; wolnościowym, niepodległościowym i co tam jeszcze. W tych przymiotnikach nie idzie o różnice a wyróżnianie się. Pomijam tu źródła finansowania poszczególnych, że tak powiem idei (w tym marionetek - polityków), choć to właśnie finansowanie ma zasadnicze znaczenie w tym, że nie byliśmy nie jesteśmy wstanie powrócić do pozycji hegemona w katolickim (powszechnym) rozumieniu. Mowa tutaj nie o faktycznym stanie a rzeczywistej – bieżącej świadomości pod strzechą.

  Hanna Gronkiewicz honorowym obywatelem miasta stołecznego

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Powiem tak. Niechżeż PC-owski beton zrozumie wreszcie, że rozstawianie po kątach (bez jawności czytelności, dowodów) zawsze, ale to zawsze zemści się. Tamta strona współczesna żydokomuna zwalcza swoich wrogów nas. My swoich nieposłusznych... . Tak się zapędziliśmy, jak... Jaruzelski. Że Piłsudskiego nie wspomnę.

  portret użytkownika witold k

  Katolickiemu Stowarzyszeniu Energetyków (KSE) do sztambucha

  logoKSE.jpg

  Pod rozwagę XXXVII pielgrzymce energetyków na Jasną Górę - odnosi się do całej polskiej prawicy. Tej koncesjonowanej i tej pogubionej - opozycyjnej.

  KSE dlatego, że to jedno z moich dzieci i osobisty przykład pracy u podstaw w energetyce dokładnie w PGE Dystrybucja.

  Zakaz na Kaczyńskiego...

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Trudno nie skomentować kolejnej akcji (akcje iście anty Jaruzelskie z przełomu 80/90) likwidacji w istocie III RP. Tak! Antypisowskie zacietrzewienie dziadostwa post magdalenkowego (i nie tylko) jest podobne do tegoż z czasu usuwania Gomułki a następnie BMW Gierka. Jaruzelski jeszcze próbował a w 1983 (TK) zdradził i poszedł na kolejny układ z 1939. Przypomnę w 1939 roku młodzi Żydzi byli szkoleni do przejęcia władzy po wojnie - idiota Wisarionowicz. Udusił Go właśnie Żyd.

  Zabójstwo Leppera i… konserwatora powierzchni płaskich

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Mowa o współczesnych pominiętych, szufladkowanych, zwalczanych, wykorzystywanych o których mamy pamiętać, troszczyć się; ale nie kupczyć, używać w bieżącej rywalizacji partyjnej.

  Szlak mnie trafia jak widzę popisy dziadostwa; (Maciosek) rzekomo prawicowej opozycji do obecnej administracji III RP. O ich partyjnych popisach na każdy możliwy temat – okazję…

  Powtórka iście z naiwności anty Gierkowskiej, sterowanej akcji likwidacji PRL-u przy jednoczesnym zaszufladkowaniu potencjalnych konkurentów do III RP – „Ekstremy Solidarnościowej”.

  portret użytkownika witold k

  Wiara wymaga wspólnoty

  153-pielgrzymka-37-1536x1024.jpg

  Zdań kilka na kanwie 153. Piotrkowskiej Pielgrzymki Pieszej. Na przestrzeni kilku dziesięcioleci mojej działalności przy użyciu; długopisu, czcionki, klawiatury, niezliczoną ilość razy odnosiłem się do Wiary, religii i polskim w tym gnieździe.

  Zełeński podobnie do Bandery spocznie na niemieckiej ziemi?

  portret użytkownika witold k

  Czy aby zdajemy sobie sprawę z tego co na naszych oczach dzieje się w Europie. Po pierwsze. W powszechnym przekazie mowa jest o wojnie „w” albo „na” Ukrainie. Fałsz.

  Rosja spersonalizowana nazwiskiem i imieniem syna szefa komanda (było ich wiele...) palącego żywcem polskie wioski. Spalono ich ca 5800. Polityka wspólnych interesów; Judeopolonii. Rosji, Prus południowych.

  Niech oligarchowie i tłuste koty idą precz. Z dala od Jasnej Góry, a najlepiej niech idą do jasnej cholery!!!

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  To część wpisu Jacka. Nie podam nazwiska bo jest to tragiczny przypadek polskiego zmanipulowania, bo - wpisałem Jacka na listę międzypokoleniową i ciągle mam nadzieję.

  Subskrybuj zawartość