Skip to main content

witold k - blog

Porządek dziobania

portret użytkownika witold k
Badz-zlosliwa.JPG

z naszego archiwum kolejny raz

Dane mi było ulec względom formalnym jako formą asekuracji - pozbawienia w zanadrzu możliwość jak w tytule. To równe zła codzienność... . 25 stycznia 2023

portret użytkownika witold k

Jak w istocie jest z tym rzekomym rozbiorem Ukrainy

Jak w istocie jest z tym rzekomym rozbiorem Ukrainy...

Kłania sie tutaj "dzieło" masona Jana Józefa Lipskiego zawczasu skompromitować suwerena, który hołotę mógłby pogonić. Mowa o książce kompromitującej ewentualne powołanie katolickiego (powszechnego) państwa narodu polskiego.

Nie uznanie przez siostrę Polskę Litwy - robota innego masona Małachowskiego odłożyło sie dość naiwnym uznaniem niepodległości Ukrainy.

Wsparcie dotkniętych...

portret użytkownika witold k

Wsparcie dotkniętych... to jest temat czas go rozebrać.

Temat wrzucam jako konsekwencję próby bankructwa (dociążania) Miasta Piotrkowa Trybunalskiego wyrażonej w formie poddania pod głosowanie na ostatniej sesji RM uchwały - petycji o dofinansowaniu obywatelom podwyżki ciepła z gazowej ciepłowni poza istniejącymi formami socjalnej pomocy.

Pytanie. Upadek PRL dzięki naiwności Gomułka, Gierek obie spina Jaruzelski czy jak nazwać, Zjednoczonej Prawicy upadek III będzie wygodniejszy dla związku Euro Azji niż wcześniej (PRL) dla Zimnej Wojny.

więcej niebawem...

Chłopaki jak Krety u sąsiada wiosnę pouczyły

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Chłopaki jak Krety u sąsiada wiosnę pouczyły. Po tym w grudniu jak zszedł pierwszy ścieg wysuszyło przy Baczyńskiego nie znam nr. Krety zryły koledze ogródek przed domem. Zwróciłem uwagę, że z jednej strony jest to odzew natury - nie mają komórek a wiedziały, że trzeba wyjść na słońce. Problem w tym, że to nie wiosna. Chłopaki się ewakuowały a kolega pozadeptywał górki ziemi. Kilku nie zdążyło.

Kilka podpowiedzi na czwartkową manifestację; 19 stycznia 2023

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

O detaliczną cenę produkcji ciepła? Rzecz w tym, że tzw. opozycja w Radzie Miejskiej pauperyzowana, od wielu kadencji, pozbawiona merytoryczności kompetencyjne słaba, (brak dostępu do źródła) genetycznie taka sama jak Maniutkomania (drobni opróżniacze rondelka) dostała wiatr w żagle i płynie. Niestety na ścianę, znaczy tam gdzie jest tzw. kolacja.

Podziękowali przedsiębiorcom za ich pracę

portret użytkownika witold k

Kolejny temat, którego nikt nie rozjaśni; tak w kontekście notatki bez przekazu jak i frustracji komentatorów.

portret użytkownika witold k

Wspomnienie niezbyt miłe (15)

W 34. rocznicę wielce ważnej politycznie inicjatywie ujawnienia noszonej przez lata nadziei na jak potem nazwiemy III RP. Pomysły, wręcz program pokazania po latach naszych celów, nadziei oryginalnych pomysłów w tym wypadku Energetyki nie znajdują wsparcia. Może zrozumienia, potrzeby? Rzecz tyczy politycznych nadziei katolickiej opozycji jak to P. Kiszczak nazwie „Ekstremy solidarnościowej”

Wspomnienie niezbyt miłe (14)

portret użytkownika witold k

Toksyczność interpersonalna. Na nasze narodowe potrzeby znana jako "polskie piekiełko". Ważny temat. Kiedyś pokazałem go na przykładzie Porządku dziobania jest to sprawa rozlewająca się po całości.

 • gdzie są moi przyjaciele bojownicy z tamtych lat zawsze było ich niewielu teraz...
 • czy też; poróżnili nas
 • jednak. Dominuje źle pojęte chrześcijaństwo, któremu, jeśli się przyjrzeć to forma bogobojnego wyścigu szczurów - pole zgorszenia - iskra dla nowo starych ideologii i nie tylko.
 • Orszak sześciu Króli AD 2023

  portret użytkownika witold k
  polska_flaga01.jpg

  Tytułem zaczepiam to kosmiczne ignoranctwo, które siedzi u zarania III RP, okraszone asekuracją wyhodowało nam główne medialne potęgi ciągle pragnące obiecanek z czasu przełomu, które są możliwe. Wystarczy usunąć - jak nazywam - kelnerów z „Magdalenki”. Wskazany (chwilowy było jest wielu) parobek międzynarodowej finansjery to drobny przykład zupełnego nieposzanowania tubylców z nad Wisły. Tutaj tkwi nasza nadzieja.

  Do meritum

  portret użytkownika witold k

  Warunki mojego udziału w Opłatku AD 2023

  Warunki mojego udziału w Opłatku AD 2023

 • KSE przechodzi na funkcjonowanie także interaktywne
 • Na Opłatku wspominana jest rocznica reaktywowania NSZZ”S”
 • Przewodniczący cywilizuje funkcjonowanie i pisanie - graficzne; zabieranie głosu
 • KSE odd Łódź występuje o Krzyż Wolności i Solidarności dla WK jako forma reaktywacji międzypokoleniowej – oddanie pamięci i szacunku - Nieznanemu Działaczowi tzw. IV Konspiracji
 • ….

  witold k

  5 stycznia 2023

  napisane 5 pokazne publicznie 14

 • PiS mówi o emerytach i... wspomina czasy PO - to za epiotrkow.pl

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  hello. To, że pan Antoni jest w PIS to, że propaganda obecnej koalicji rodem z PRL, bądź jak kto woli z Alternatywy 4 to; przypinanie tego "dyktowego" szaleństwa PIS, w rozumieniu władzy politycznej obecnej w III RP - jest nadużyciem. To wewnątrz partyjny wyścig... temat na publiczną debatę jest tak wszędzie.

  Zagoniona do narożnika Zjednoczona Prawica owszem popełnia na własne życzenia jakieś samookaleczanie. Nie jest to jednak powód do dokładania jej a do pomocy do tłumaczenia tego szaleństwa - wyścigu szczurów dla niedorozwiniętych.

  Komediant Główny - kto, bądź co...

  portret użytkownika witold k

  No cóż. Nie miałem zamiarów komentować źle przerobionego granatnika; w głośnik czy lampkę nie wiem. Moja pierwsza refleksja to nie ówczesny komendant a jego szef minister Pieracki z BBWR. Nie na Ukrainie (sic) w Polsce. Druga refleksja, czym oni tam zajmują się; gdzie w istocie mają śmierć i zniszczenia... skoro mają czas na przeróbki militarnego złomu - więcej rozdają go. Kolejna; co to za prywatna wycieczka... Jak było możliwe, że prezent nie przeszedł wcześniejszych ustaleń i z tym związanych proceder.

  Tęczowe opaski

  portret użytkownika witold k
  mamipulacja.jpg

  Warto zatrzymać się nad kolejnym niezliczonym bon motem; słowem, nazwą narzuconą międzynarodowym prawem i obowiązkiem, znakiem ideologicznym czy wprost odwracaniem kota ogonem przykład holocaust - całopalenie w imię boże, czy antysemityzm odnoszący się do jednych antysemitów Żydów (sic) - kluczem mającym na celu trzymać rządzące koterie w szachu i poróżniać motłochy.

  portret użytkownika witold k

  Wielka orkiestra świątecznej przemocy online w PT

  herbPT.svg.png

  z naszego archiwum na dzień przed Uchwałą - żeby nie było...

  Tytuł "Wielka orkiestra świątecznej przemocy" to mój bon mot. Owszem. Zasługuje na pokazanie owej przemocy w jakieś formie - nazwy ronda? To ważne. Wszystkie formy upokarzania Nas, robienia na nas pieniędzy - kończą się rodzajem Nawrócenia - patrz Pan Kotański. Wybrukowałem podobnych bon motów wiele.

  Lex Terlikowski

  portret użytkownika witold k

  Jedna z pierwszych ważnych postaci Telewizji Republika, już dawno samo napędzająca się w narożnik lewactwa - ma swoje dni. Pan przeskoczył wszelakie normy wiele lat temu – mowa o moralnym i politycznym zlinczowaniu piotrkowskiego kapłana.

  Sądziłem, że to pokorne zejście z fali hejtu, bez szansy na wyjaśnienie, wyrwanych z kontekstu słów, wczesnej bądź później doprowadzi do refleksji redaktora moralisty z masońskiego nadania i owy przeprosi księdza, na którego czekamy… Nic takiego się nie stało.

  Kościół

  portret użytkownika witold k

  Mowa o Kościele który jest Darem Bożym dokładnie tak samo jak Syn Człowieczy. Jeśli Masoneria wyprowadza ludzi z Kościoła (daru Bożego) to robi to po to żeby zająć w nim kierowniczą funkcję - tak im się wydaje. To szatańskie zamiary ubrane w ideologię rzekomego humanizmu. Wolności zatrutej. Rodzaju naturalnej prowokacji - jest siłą świadomie niszczącą jednostkę.

  Ukraina & USA

  portret użytkownika witold k

  Nie ma takiej ilości "broni" niemieckiej i francuskiej, która byłaby w stanie odmienić sytuację polityczną, moralną – europejską - katolicką. Dziadostwo się zakałapciułało dobry czas dla Islamu, którego masoneria słabo się chwyta bo po łapach dostaje.

  Oszukani

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Oszukani. Przynajmniej za takowych się mający; zawiedzeni, zatroskani, zdradzeni w tym walczący, nienawidzący, sfrustrowani i ci najważniejsi podjudzający.

  Tych którzy dopowiedzą, że przez III RP jest najmniej choć to tu w nieuznanej, zwalczanej państwowości; pokładają swoje frustracje i nadzieje - na upadek władzy liczący…

  Pochodzenie wskazanego szwadronu? To temat rzeka - są tam wszyscy. Potężna armia wszelakich rodzajów. Armia gotowa pobiec w kierunki światła do samozagłady. Stado owiec biegnące w noc do światła - do płonącego stogu.

  Zerwane kworum x2

  portret użytkownika witold k

  Tragedia Smoleńska na żywo. Przypomnę TS to zgrabne spięcie całej sprawy przed i po katastrofie samolotu w Rosji przez ówczesnego Metropolitę łódzkiego.

  Przykro jest patrzeć na widowisko naciągnia za krótkiego sukna.

  Trzeba jednak dopowiedzieć, że zerwanie kworum to oczekiwany ruch dla Rosji wykonawcy, Zachodu zlecający Zamach; dla neokolonii dla Polski - także. Zlecający zamach, wykonujący zamach, mają wspólny cel; trzymać temat tak długo jak trzeba.

  KPO odblokowany?

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  z naszego archiwum

  Szymon Szynkowski vel Sęk. Długo zastanawiałem się za co Policja poszukuje pana Szynkowskiego. No i. Okazało się, że Go nie poszukuje; ale będzie poszukiwać. Pan Andrzej Duda w ostatniej chwili zorientował się że wpierw to Prezydenta wsadzą za państwową i narodową zdradę jaką Pan vel przygotował z komisarzami.

  16 grudnia 2022

  Ziobro

  portret użytkownika witold k
  Zbigniew-Ziobro.jpg

  Pytałem kiedyś czy to nasze Ziobro to uni wyjęli Macierewiczowi.

  Nie ważne.

 • Ważne żeby zapamiętać nazwiska parlamentarzystów z łaski karbowego partyjnego (brukselskiego), którzy ciągle głosują za odwołaniem Ministra Sprawiedliwości - prokuratora generalnego.
 • Ważne żeby odpuścić wtedy kiedy należy... personalia nie mają tutaj znaczenia. Dziadostwo o tym wie; manipuluje swoim motłochem. Brzytwy się chwyta.
 • ...

  witold k

  13 grudnia 2022

 • Junta Wojskowa matrioszki Jaruzelskiego

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Junta Wojskowa matrioszki Jaruzelskiego spojrzenie polityczne w 2022. Staram się wspominać czas, który mnie dotyczy, mojej katolickiej Ojczyzny. Jest tego dużo bardzo dużo. Nie ma w PT drugiego takiego. Tym razem w kontekście obecnego etapu współpracy Zachodu ze Wschodem.

  Rozmowa Jaruzelskiego z wczesnych lat siedemdziesiątych XXw. do dziś jest aktualna. W 1983 zawarł układ, dokręcony w 1989 do dziś jest strzeżony. Przyduszanie kelnerów z "Magdalenki".

  Dlaczego p. Antoni wszedł w buty antypisowskiego dziadostwa

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Zaraz wyjaśnię.

  Po pierwsze. Poseł wraz z zespołem politycznym pofatygował się pod biuro nie tylko specjalisty od srebrnego rewolweru ale także osoby państwowej - ministra. Taki zna powinien znać faktyczną pozycję Państwa w koteriach politycznych Europy, związku niemiecko rosyjskiego i z tego wynikającej żaby którą musi zjeść USA. Od takiego więcej się oczekuje.

  Piotrkowskie hybrydy

  portret użytkownika witold k
  herbPT.svg.png

  Piotrkowskie miękkie hybrydy. Choć; na przykładzie miejskiego zakładu komunikacyjnego to, w ciągu historyczno polityczno hybrydowym. Od ZBOWID, po Prawicę Razem - tak jakby zapomnianą a w istocie trwającą na żołdach.

  Korpus ochrony wyborów 2023

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Wiemy o czym mowa? Ten korpus to podstawa istnienia III RP, zapisany jest w konstytucji tegoż bękarta z „Magdalenki”. Brak obowiązku udziału w wyborach i proporcjonalne wybory. No kombinują z tymi większościowymi tam gdzie nie ma to wpływu na ustalenia globalne.

  Ma powstać szwadron, który dopilnuje że nic się nie zmieni. Jakiś gomułkowski obłęd, którym autor filmu Prorok chciał pokazać wyższość PRL nad Kierownikiem Kościoła. Dokładniej. Wyższość kelnerów z "Magdalenki" nad biesiadującymi.

  30. lat Polsatu

  portret użytkownika witold k

  Będzie się dziadostwo zachłystać polskim (znakowanym) miliarderem a w istocie nad samymi sobie. Niech ta. To puste, zbędne nic nie wnosi jak o IV Konspirację idzie.
  Pan co najmniej czworga nazwisk i owszem jest wart pokazania.
  Po pierwsze. POLSAT to nadzieja "Nocnej Zmiany" - kolejnego uwłaszczania się aparatu PRL rękoma tejże bezpieki i jej wpływami na Zachodzie, które szybko okazały się formami dilera układającego swych parobków w byłych demoludach. Kulczyk, Krauze, Solorz... kto jeszcze?

  Na adwentowej drodze -"Opłatkomania"

  portret użytkownika witold k
  oplatek.jpg

  z naszego archiwum

  Do polskiego panteonu rocznic - fundamentu nowej Polski - należy dołożyć około 25 rocznicę organizowania spotkań opłatkowych. Za "pierwszej" Solidarności był to powrót do korzeni w nowej formie. W okresie junty wojskowej przechowalnia polskiego ducha. Po 1989 roku – „lizanie” ran i wyjście z podziemia.

  Subskrybuj zawartość