Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

W ostatnim okresie sporu politycznego w naszym kochanym kraju pojawił się kolejny bon mot: „opozycja totalna”. Obrazowo pokazuje ona nielogiczne, toksyczne zachowania „strąconych z piedestału” (to mój skrót). Widzę, że z tego bon motu wychodzi nam kolejny epitet szufladkujący, niszczący polski przyrodzony żywioł. Wpisuję ten epitet na listę tych, które nas naznaczyły i uwięziły: Zaplute Karły Reakcji, Oszołomy, Ciemnogród, Mohery. Stop! Wiem, co jeden z drugim teraz myślisz i jak mnie w swym sercu potraktujesz. Jestem przez swych przodków, swoją pracę-służbę i miejsce w szyku - uprawnionym do radykalnych form wypowiedzi i postępowań.

Dziś, przy większości parlamentarnej, powinno być widać tak „gołym okiem” formy budowania narodowej wspólnoty. Nic to, że utrąconym rozum odbiera, że marionetkowość elit koalicji i opozycji stoi na rozdrożu. Mowa o rosyjskim potencjale i jego miejscu w przyszłej i dalszej perspektywie i z tego wynikających zachowań stron. Ani koalicja nie jest aż tak antyrosyjska, jak i opozycja antyamerykańska. Nasza pozycja jest tragikomiczna, a strony zdają się tańczyć w Bronowicach. Ogląd? - to obraz rywalizacji kolonizatorów i asekuracji tubylców.

Formy czyszczenia aparatu państwa spóźnione o 28 lat. W tym czasie wielu przeprało pieniądze, zmieniło poglądy, zdominowało rynek. Koalicja zdaje się nie wzięła tego pod uwagę. Nie ma ustawy pozwalającej na samoopodatkowanie się znaczonego biznesu np. No! Nie ma też znaczonego biznesmena, który oddałby te pieniądze np. swojemu Miastu. Dlaczego? Warunków politycznych nie ma.

Wychodzimy na kretynów z ekipy Gierka, nie Geremka i Kiszczaka. PIS przede wszystkim nie jest wiarygodnym – uprawnionym do czystki. Jego liderzy układali się ponad głowami z „Żydem” i „Chamem”. Można było tego nie robić. Nie wolno było tego robić!

Nie zmieniam poglądów w spr. ujawniania bezpieki i konfidencji. Protestuję przeciw niszczeniu ludzi z powodów para koteryjnych ubranych w fałszywe obrazki. Trzeba odpuścić. Zwolnić. Poluzować doły. Co będzie, jeśli opozycja totalna udowodni, że to, co robi PiS, to dokładnie to samo, co PC wyprawia z własnymi szeregami i nie ma nic wspólnego z państwem i jego miejscem. Wiem! To Europa posłużyła się marionetkami z PZPR-owskiego chowu. NATO złodziejami z WSI. Tu też winę ponosi obrazowo mówiąc: Kaczyński. Liderem zmian nie może być człowiek z Magdalenki. Posłużenie się parobkami Sorosa&Sachsa na etapie planowego upadania PRL i wchodzenia III RP do UE – można wytłumaczyć. Mamy tu powrót do idei rewolucji październikowej. To zmanipulowanie NATO jest już w naszej odpowiedzialności, naszych uczestników z Magdalenki.

Nie w koalicji, nie w opozycji jest energia, ale w dołach, na prowincji, w gabinetach, instytutach, w kieszeniach podatnika. Misiewicz! Zwyczajnie trzeba powiedzieć, że ten młody człowiek musi być osobą państwową, że o jego życie idzie. Misiewicza w przeciwieństwie do Tuska nie deportują w bezpieczne miejsce, jak innych misiewiczów na przestrzeni PRL/III RP. Odwagi i jawności! To one koalicji przysporzą poparcia.

witold k

12 kwietnia 2017

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak