Skip to main content
portret użytkownika witold k

Celem, tego tymczasowego (zamkniętego dla postronnych) projektu, jest usilna prośba - próba wykorzystania współczesnych form kontaktu i współpracy (internetu) do bieżącej komunikacji w naszej najszerzej rozumianej rodzinie, na chwilę przed uruchomieniem oddzielnej specjalnej strony pod domeną: familia.kowalczyk.info.pl

https://www.myheritage.pl/site-77769623/witryna-rodzinna

http://www.trybunalscy.pl/node/8943

portret użytkownika witold k

Tata: Ty to lepiej nic nie mów…

Trzydziestolatek z tytułem naukowym doktora nauk fizycznych to po prawdzie przyspieszona o ca kolejne trzydzieści lat, jeśli idzie o życiowe doświadczenie, postać na co dzień.

Zatem nie tyle o obciachowość idzie w zleconym ojcu zadaniu, a o niekoniecznie otwieranie obszarów nie przewidzianych w konkretnej rozprawie.

portret użytkownika witold k

Konserwatyzm po polskiemu

W ostatnim czasie, niereformowalny przecinak eseldowsko-platformersko-antypisowski urządził siermiężną awanturę nie bacząc na nic. Zwłaszcza na spalone mosty, które jakoś się jeszcze trzymają i mogłyby posłużyć do przejścia na drugą stronę...

Wcześniej wykazałem lokalnej samorządowej koterii (PROM), że ich przebąkiwanie o konserwatywnym zacięciu ma tyle wspólnego z konserwatyzmem, co zawartość przeterminowanej konserwy po jej otworzeniu.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Subskrybuj zawartość