Skip to main content

Marsz Rotmistrza 2011 – komunikat nr 1

portret użytkownika witold k
 • Marsze Rotmistrza (już po raz III) odbywają się równocześnie w całym kraju, w dniu 13 maja - urodziny Witolda Pileckiego. Kończą się około godz. 20. Informację przekazuję po to aby ostrzec, przed próbą – co jest w Piotrkowie dość powszechne - zawłaszczania (robienie konkurencyjnej "imprezy", częściej zawłaszczania wydarzenia i eliminację pomysłodawców) pod potrzeby politycznego marketingu.
 • Wstępny program marszu. Zbiórka uczestników o godz. 18 przez Zamkiem Królewskim. Przez około godzinę, będziemy przy stolikach, zbierać podpisy w Akcji 1 milion podpisów dla Rotmistrza. Następnie, w marszu, przejdziemy na Rynek Trybunalski, gdzie odbędzie się główna uroczystość. To kręgosłup, reszta na etapie pomysłów... czekamy na propozycje. Znicze biało-czerwone, chorągiewki, pochodnie, śpiew, powszechna: recytacja Pana Cogito, Modlitwa o Beatyfikację... Rotmistrz jest kandydatem na Ołtarze.
 • Z radością informuję, że prezes fundacji Paradis Judaeorum - Michał Tyrpa przekazał nam około 100 ulotek, które rozdamy w dniu marszu. Ulotki są do obejrzenia w załączniku. Nie można ich publikować w formie elektronicznej, do 13 maja. Prośba. Jeśli ktoś może wyłożyć pieniążki na zakup większej ilości, to proszę kontakt.
 • Upraszamy o osobistą obecność i zabranie ze sobą, rodzin, przyjaciołom, znajomych.
 • Potrzebujemy:
  osoby do przeprowadzenia procedur prawnych...,
  stolików i krzesełek,
  plakatu Marszu,
  transparentu,
  nagłośnienia,
  orkiestry np. Miejskiej,
  może zespół grający,
  osoby, która zrobi klip video promujący Marsz 2011
  małych ulotek - wizytówek promujących Marsz,
  ...
 • także każdego innego oryginalnego pomysłu.

  Proszę, w komentarzu do komunikatu, składać propozycje, pomocy... czy opinie.

  Do Grupy będę wkładał całość publikacji dotyczącej Rotmistrza. Te, które będą dotyczyć naszej pracy przygotowującej marsz, będą mieć formę Komunikatów, których nie da się przeczytać, bez zalogowania. Grupa jest otwarta, nie wymaga akceptacji osób wprowadzających.

  24 lutego 2011

  witold k

 • 0
  Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
  Twoja ocena: Brak

  Komitet Organizacyjny podjął działania

  portret użytkownika witold k

  Komitet Organizacyjny podjął działania. W dniu dzisiejszym (4.IV) członkowie Komitetu Organizacyjnego z Klubu Gazety Polskiej, rozpoczęli swoją cześć zadeklarowanej pracy.

  Nasi wolontariusze - członkowie KO z KGP, dostarczają do szkół petycję "Milion Dla Rotmistrza" Dotrą do wszystkich szkół z zaproszeniem do współpracy i Petycją "Milion dla Rotmistrza"

  Pierwszy kontakt ujawnia pewien problem. Problem wymaga zwrócenia uwagi na fakt. Szkoła jest własnością Piotrkowian, dyrektor samodzielnym - powołanym w konkursie - szefem jednostki.

  witold k

  Opcje wyświetlania odpowiedzi

  Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.