Z sieci, śro, 2026-05-13 08:22
Zapanowało niezwykłe podniecenie wiadomością, iż p. Ziobro poleciał do USA. Otóż po pierwsze – nie był ścigany żadnym listem gończym ani nakazem zatrzymania – a więc” chciał, Amerykanie dali wizę, to poleciał. A po drugie – „żurkowcy” nie ustają w łajaniach i oskarżeniach o tchórzostwo. Jestem ciekaw, co by zrobili, gdy im zaproponowano – niby żartem – że przywiozą ich do aresztu „w bagażniku”!
Jerzy: https://jerzykropiwnicki.wordpress.com/
13 maja 2026
- Blog
- Zaloguj się lub Zarejestruj by móc dodać komentarz
