Jacek Łukasik, pią, 2026-04-10 06:36
Można wierzyć lub nie, śmiać się lub snuć domysły, doszukiwać kolei rzeczy lub pukać w czoło, ale… no właśnie, ale coś w tym jest. Jest w historii, w tym co niegdyś nazywaliśmy romantyzmem, w obecnej podatności na propagandę i przyzwoleniu na wszelkie nikczemności sprawujących władzę, i związkach przyczynowo skutkowych.
Link:
- Zaloguj się lub Zarejestruj by móc dodać komentarz
