Skip to main content

Gomułka wiecznie żywy…

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Tak się nabijają, tak grillują sieroty po WSI np. porównują Borysa Budkę do Gomułki, a sami okazują się wiernymi uczniami tegoż Gomułki.
W Oświadczeniu Sejmu III RP na temat wejścia Armii Czerwonej (wyzwolenia) do opuszczonego przez Niemców obozu koncentracyjnego wkładają bon mot Gomułki o jakichś Semitach.

W obozie zabijano przede wszystkim Żydów tak jak w Katyniu przede wszystkim Polaków. Koniec i kropka. Te głupawe umizgi o jakimś antysemityzmie nie przystają do uchwały takiego gremium jak Sejm.

Jeśli mamy przejąć przedsiębiorco holokaust, to musimy stanąć na nogi i wyplenić żydowskie i niemieckie bon moty.

Antysemityzm jest na Bliskim Wschodzie, moi mili parafianie, uprawia go Izrael. Uchwała odnosi się do obozu koncentracyjnego niemieckiego, w którym zabijano ludzi z rożnych powodów na pewno nie ze względu na semickie (ca 800 lat wcześniej) pochodzenie części zabijanych. To ówczesna forma ograniczania produkcji ludności, obecnie robi to się innymi metodami. Obecni reżyserzy tegoż, tak jak wtedy, są u władzy.

Quote:

III Rzesza Niemiecka zaczęła organizować na terytorium Polski, ale nie tylko, sieć obozów koncentracyjnych. Zaczęły one powstawać w 1933 roku i było ich – obozów koncentracyjnych, masowej zagłady, podobozów – około 12 tys. na terenie Rzeszy i 17 państw, które weszły pod jej dominację. Do obozów trafiło około 18 mln, z czego śmierć poniosło około 11 mln osób – powiedział w „Aktualnościach Dnia” na antenie Radia Maryja historyk prof. Mirosław Piotrowski.

witold k

27 stycznia 2020

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak